Dominika Gwit wreszcie wybrała sobie wystrzałową suknię ślubną! To istne cudo! Będzie prawdziwy szał!

Dominika Gwit suknia ślubna

Dominika Gwit szykuje się do ślubu

Dominika Gwit zasłynęła w mediach dzięki swojej spektakularnej metamorfozie. Oprócz tego zaliczyła kilka epizodycznych serialowych ról, jednak to bezlitosny efekt jojo, który przyszedł niespodziewanie, przyniósł jej największą sławę. Dominika zatem wróciła do swojej dawnej sylwetki, i twierdzi, że dopiero teraz w tym ciele czuje się szczęśliwa.

Do pełni szczęścia potrzebowała tylko miłości. Jak wiemy Dominika odnalazła swoją upragnioną połówkę, jak wzniośle informowały portale jest nim Wojciech Dunaszewski. Strzała Amora dopadła ich z impetem, bowiem kochankowie bardzo szybko się zaręczyli. Szczęśliwa Dominika pochwaliła się pięknym zaręczynowym pierścionkiem na Instagramie i z radością wyjawiła światu, że planuje swój ślub. Temat rzekomego ślubu Dominiki nadal budzi sporo emocji, niektóre portale informowały nawet, że aktorka jest już po tajemniczej ceremonii!

Czy faktycznie Gwit jest już mężatką? Do tej pory aktorka w temacie ślubu byłą bardzo tajemnicza, jednak ostatnio celebrycko się otworzyła w rozmowie z Party, podczas której uchyliła rąbka tajemnicy nawet na temat swojej sukni ślubnej. Z rozmowy wiemy, że Dominika jest bardzo zapracowana, jednak mimo niezliczonej ilości zobowiązań zawodowych, organizacja jej ślubu jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Dominika jest w ciągłym biegu, nie ma czasu nawet na zrobienie prania!

 Nie mam czasu nawet zrobić prania, je nie wiem, gdzie ja będę prać. Wyjeżdżam i gram, wracam i znowu gram. Cały czas w drodze – wyznała

Zatem jak w takim obłędzie Gwit znajduje czas na przygotowania do ceremonii ślubnej?

Kochanie, wszystko da się zrobić, wszystko się ogarnie, wszystko jest już w dużej części ogarnięte. Wszystko będzie dobrze. To będzie piękny rok, naprawdę piękny rok!

Skoro wszystko jest cudownie ogarnięte, to co z sukienką, czy aktorka ma już wybrany model?

 Poszłam do super pań. Super Panie na mnie spojrzały, wzięły kartkę i narysowały, najpiękniejszą suknię ślubną na świecie i…

Tu Dominika zagadkowo urwała swoją perlistą wypowiedz, głęboko westchnęła, z dziewczęcym wdziękiem odrzuciła piękne włosy i refleksyjnie dokończyła myśl:

Teraz już tylko przymiarki.

Dominika wie czego chce, zatem bez wahania określiła model swojej wymarzonej sukni ślubnej:

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby było mi wygodnie! A piękna będzie na pewno! – dodała.

Aktorka w wywiadzie zdradziła także, że jej zjawiskowej sukni nie widział jeszcze narzeczony, sama wybrała, jej się podoba zatem ma się podobać i Wojtkowi!

Tak nas zaintrygował temat sukni, że już nie możemy się doczekać ślubu Dominiki , a Wy?

Zobacz: Patrycja Markowska na rajskiej plaży szaleje w bikini w towarzystwie przystojnego gwiazdora! To nie jest jej mąż!

Zobacz: Social media bezlitosne dla puszystych celebrytek? Przekonały się o tym Dorota Wellman, Ewa Farna, Dominika Gwit… A to tylko początek listy!

Zobacz: Gwiazdy na prezentacji nowej kolekcji obuwia: Katarzyna Cichopek, Dominika Gwit, Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio


Dominika Gwit o sukni ślubnej

Dominika Gwit o sukni ślubnej

Dominika Gwit - prezentacja nowej kolekcji Deichmann

Dominika Gwit - prezentacja nowej kolekcji Deichmann

Dominika Gwit - Party urodziny, 10 lat (2017)

Dominika Gwit - Party urodziny, 10 lat (2017)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×