Internauci wytknęli ciężarnej Dominice Gwit wielki błąd. Aktorka musi być bardzo czujna nawet podczas pieczenia ciasta

Dominika Gwit piecze ciasto

Dominika Gwit piecze ciasto

Ciężarna Dominika Gwit zabrała się za pieczenie ciasta z ulubionymi śliwkami. Internauci natychmiast zauważyli, że popełniła błąd. Co jej napisali?

Dominika Gwit jest nie tylko popularną aktorką, ale też żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Widać, że małżonkowie są bardzo szczęśliwi razem, a niedawno świętowali 4. rocznicę, bo 7 lipca 2018 wzięli ślub. Teraz czeka ich prawdziwa rewolucja. Będą rodzicami.

Wraz z mężem pochwaliła się zdjęciami USG i przekazała fanom krótki komunikat:

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi.

Dominika zmaga się z chorobami immunologicznymi, przez które długo cierpiała na bezpłodność, tym bardziej wieści zelektryzowały jej fanów. O swoich problemach z zajściem w ciążę opowiedziała na Instastory. Potem pełna energii przyszła mama pochwaliła się wideo z siłowni. Wszystkie oburzone głosy uciszyła Anna Lewandowska, która skomentowała wysiłki Gwit.

Aktorka przekazała, że dziecko pojawi się na świecie zimą, a ona nie zamierza przerywać pracy, dopóki nie będzie miała innych zaleceń.  Tymczasem jak zawsze jest aktywna na Instagramie, gdzie właśnie na oczach fanów zabrała się za pieczenie ciasta. Ci wytknęli jej błąd.

Dominika Gwit piecze ciasto. Jaki błąd zrobiła ciężarna aktorka?

Dominika Gwit poniedziałek spędziła w kuchni swojej mamy, żeby zrobić ciasto ze swoimi ukochanymi śliwkami. Przekazała fanom znaleziony w sieci przepis, a potem mogli obserwować, jak krok po kroku wykonuje zalecone czynności. Na blasze spoczęło podpieczone, kruche ciasto z domieszką wanilii, na którym aktorka zaczęła układać obsypane cynamonem i brązowym cukrem owoce.

Na koniec posypała wszystko warstwą startego, kruchego ciasta i włożyła do piekarnika. Dominika Gwit przyznała, że odezwało się do niej sporo osób, które zauważyły w jej działaniach błąd, który polegał na tym, że nieprawidłowo ułożyła śliwki.

Już mi piszecie, że śliwki powinny być odwrotnie, czyli że skórką do dołu. No, u mnie już jest w piecu, więc trudno, będzie jak będzie. Ale na przyszłość mówię, jakbyście chcieli robić, że skórką jest chyba lepiej do dołu, bo puszczają sok – wyjaśniła.

Na szczęście pomyłka nie zaważyła na jakości wypieku i jakiś czas później Dominika Gwit pochwaliła się gotowym ciastem. Wyglądało tak apetyczne, że zapewne wielu z jej fanów postanowiło pójść w ślady ulubienicy i osłodzić sobie popołudnie.


Dominika Gwit piecze ciasto

Dominika Gwit piecze ciasto

Dominika Gwit piecze ciasto

Dominika Gwit piecze ciasto

Dominika Gwit piecze ciasto

Dominika Gwit piecze ciasto

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×