Szukaj

Dominika Gwit znalazła pracę na czas kwarantanny. Wystąpi z największymi gwiazdami w pierwszym takim projekcie

Dominika Gwit na Instagramie zapowiedziała projekt, który wkrótce pojawi się w sieci. Jaki? Jak na tę wiadomość zareagowali jej fani?
Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit to kolejna gwiazda, która w związku z epidemią koronawirusa w Polsce zachęca, by nie wychodzić z domu. By umilić domową kwarantannę swoim obserwatorom, co jakiś czas na swoim Instagramie udostępnia ciekawe posty. Tak jak w poniedziałkowe popołudnie, gdy zapowiedziała nowy projekt.

Dominika Gwit zapowiada nowy projekt. Jaki?

Gwit na swoim Instagramie opublikowała filmik, w którym wypowiada się na temat szczęścia. Okazuje się, że to fragment wykładu, który już w kwietniu będzie można zobaczyć w sieci, na specjalnie stworzonej platformie.

Swoimi przemyśleniami podzielą się także m.in. Aida Kosojan-Przybysz, Roma Gąsiorowska, czy Beata Sadowska. Ostatnia z wymienionych pań zaprosiła aktorkę do tego projektu.

Dominika w opisie opowiedziała o emocjach, które towarzyszyły jej podczas nagrań, a także wyjawiła, o czym opowie w pierwszych trzech odcinkach:

Bałam się, ponieważ nigdy nie brałam udziału w takim projekcie, ale w końcu się przełamałam i nagrałam trzy wykłady, w których opowiadam o szczęściu, spokoju i samoakceptacji. @mentalist.pl powstało, by pomóc nam odnaleźć najlepszą wersję siebie, to miejsce, dla wszystkich, którzy pragną bardziej świadomego życia, dla tych, którzy marzą i dla tych którzy marzyć się boją. Jestem pod wrażeniem tego projektu i z całego serca dziękuję Beacie i jej przyjaciółce Marcie, że zdecydowały się zaprosić mnie do @mentalist.pl. (…). Różne w życiu miałam przeciwności, ale NIE BOJĘ SIĘ ŻYĆ.

View this post on Instagram

Dzień dobry Kochani! Już w kwietniu rusza platforma @mentalist.pl , na której znajdziecie wykłady wielu wspaniałych i mądrych kobiet m.in Aidy Kosojan-Przybysz @roma_gasiorowska czy @beata_sadowska_official . Do współpracy zaprosiła mnie właśnie Ona cudna @beata_sadowska_official ???? Bałam się, ponieważ nigdy nie brałam udziału w takim projekcie, ale w końcu się przełamałam i nagrałam trzy wykłady, w których opowiadam o szczęściu, spokoju i samoakceptacji. @mentalist.pl powstało, by pomóc nam odnaleźć najlepszą wersję siebie, to miejsce, dla wszystkich, którzy pragną bardziej świadomego życia, dla tych, którzy marzą i dla tych którzy marzyć się boją. Jestem pod wrażeniem tego projektu i z całego serca dziękuję Beacie i jej przyjaciółce Marcie, że zdecydowały się zaprosić mnie do @mentalist.pl . Startujemy niebawem , a na stronie www.mentalist.pl już można zapisać się do newslettera ???? Różne w życiu miałam przeciwności ale NIE BOJĘ SIĘ ŻYĆ. O tym właśnie opowiadam , o tym właśnie m.in jest @mentalist.pl , a tutaj macie fragmencik nagrań ❤ całuję Was mocno! Miłego dnia! Dominika #mentalist #startwkwietniu #nowyprojekt #motywacja

A post shared by Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit) on

Wspomniany projekt zadebiutuje w sieci już w kwietniu. O tym, że Dominika sprawdzi się świetnie, nie mają wątpliwości jej obserwujący, którzy pisali:

  • @dominikagwit jesteś wspaniała! Wiedziałam, ze Twoje wykłady to będzie strzał w dziesiątkę! Z całego serducha dziękuję za zaufanie i nie mogę się już doczekać, kiedy wszyscy będą mogli Cię usłyszeć! – komentowała Beata Sadowska.
  • Jest Pani cudowna.
  • Najlepsza.

Wykłady Gwit, a także pozostałych pań, z pewnością świetnie umilą domową kwarantannę. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Dominika Gwit pokazała właśnie swoje najlepsze ślubne zdjęcia. Warto było czekać


Dominika Gwit zapowiedziała nowy projekt

Dominika Gwit zapowiedziała nowy projekt

Dominika Gwit - Walentynki 2020

Dominika Gwit - Walentynki 2020

Dominika Gwit - jaką kreację wybierze na Sylwestra?

Dominika Gwit - jaką kreację wybierze na Sylwestra?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×