Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Dominika Gwit nadal chudnie! Nie zgadniecie, ile już zrzuciła kilogramów

Dominika Gwit


Największą metamorfozę tego roku przeszła Dominika Gwit. W Dzień Dobry TVN zdradziła, że schudła już prawie 50 kilogramów. Teraz ją czeka trudny okres – świąteczne łakocie kuszą, a ona jest w bardzo trudnym etapie wychodzenia z diety.

Oczywiście, że na święta nie odpuszczam. Zwłaszcza że jestem już na finiszu odchudzania i teraz czeka mnie wyprowadzanie z diety. To bardzo ważne, żeby uniknąć efektu jo-jo. Nie mogę pozwolić na to, by kilogramy wróciły. Za mną już 48 kilo. Nie mogę pozwolić sobie na to, by przed samym końcem nabrać wagi. Więc będę się pilnować. Nigdy bym nie uwierzyła, że stracę prawie 50 kilo. Początkowo myślałam o 20, może 25 kilogramach. Okazało się, ze udało mi się pokonać całą tę otyłość. Chociaż dopiero po wyprowadzenie z diety i nowym, zdrowym trybie życia będę mogła powiedzieć, że ją pokonałam – stwierdziła.

Mamy nadzieję, że Dominika Gwit się nie złamie i z sukcesem ukończy terapię. Osiągnęła już bardzo wiele, stając się dla wielu osób inspiracją. Chociaż martwi się, że widzom utkwiła w pamięci jako Gruba z Przepisu na życie i dlatego będzie jej trudno zdobyć nową rolę (zobacz: Dominika Gwit schudła 45 kilogramów. Wraz z wagą straciła coś jeszcze).

Dominika Gwit

Fotografia: AKPA

Dominika Gwit

Fotografia: AKPAKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×