Dominika Gwit wrzuciła do sieci zdjęcie z „dzidziorem”. Dobra nowina doprowadziła fanów do euforii. Zasypali ją komentarzami

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit nadaje wraz z "dzidziorem". Przekazała fanom dobre wieści. W komentarzach nie brak entuzjastycznych głosów. 

Dominika Gwit jakiś czas temu przekazała, że spodziewa się dziecka, publikując w mediach społecznościowych kadr z wynikami badań USG. Jak wyznała, wraz z mężem, Wojciechem Dunaszewskim, starali się o dziecku od kilku lat. Na przeszkodzie stały problemy zdrowotne aktorki.

My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty – streściła. I dodała: – Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie (…). Mam wiadomości od ludzi, którzy walczą już 10 lat, 5 lat, 12 lat i cały czas mają nadzieję, a ta moja dzisiejsza informacja bardzo ich podbudowała.

Przed tygodniem przyszła mama pochwaliła się imprezą baby shower. Nieco wcześniej ujawniła, że poród nastąpi ten zimy. Dziś po raz kolejny pokazała się fanom. Tym razem nadawała wraz z „dzidziorem” – jak sama napisała.

Dominika Gwit pozuje z „dzidziorem”

Gwiazda zapozowała, eksponując ciążowy brzuch. W opisie ujęcia przekazała, że dziś w Warszawie ma spaść śnieg.

Dzień dobry Kochani! Jesień już zimna na całego! Kto wypatruje śniegu ? Podobno w Warszawie ma dziś padać. Tymczasem my dzielnie rośniemy i pozdrawiamy Was gorąco. Pięknego piątku i weekendu! Całujemy Domi i Dzidziorek – napisała w imieniu swoim i syna.

Informacja o opadach śniegu została odebrana przez część fanów jako dobra wiadomość.

 • Białystok melduje, że przyszła już zima.

 • Pada w Rzeszowie na całego.

 • U mnie już sypie śnieg.

 • W Krakowie już śnieg.

 • U nas pruszy. Miłego dnia.

 • U mnie dziś biało. Miłego weekendu  – komentowali wyraźnie usatysfakcjonowani.

A wy lubicie zimę?


Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit Baby shower

Dominika Gwit Baby shower

Dominika Gwit Baby shower

Dominika Gwit Baby shower

Komentarze

 • Bariatra pisze:

  Pani Gwit. Powinna Pani skorzystać z wizyty u endokrynologa. Pani otyłość doprowadzi Panią do bardzo złych efektów zdrowotnych. Być może będzie potrzebna rozmowa z psychologiem. Wrzucanie zdiec i zachwycanie się Pani samą sobą to nic dobrego.

  • Gość pisze:

   Czy ty człowieku widzisz co piszesz.
   Ona doskonale wie na co jest chora i jak przbieganleczenie i przedewszysykim sienlwczy.
   Ale do taki bezmózg może wiedzieć, najlepiej hejtowac bo przecież dzien był by stracony bez idiotycznego komentarza z twojej strony.

 • Gość pisze:

  No to z tej okazji trzeba urządzić przyjęcie i zaserwować MIESNEGO JEZA!!!

 • GośćGosc pisze:

  Wielkie mi mecyje. Co, ona pierwsza jest w ciazy ? Co za moda nastala na chwalenie sie.

 • Aneta pisze:

  Widać że będzie kochającą mamą. Bóg Panią wysłuchał. Pozdrawiam, życzę zdrowia dla całej rodziny.

 • Olla pisze:

  Baby shower nie organizowałam, bo nie miałam do tego głowy, ale bratowa i tak z prezentem przyszła. Nie obyło się bez ubranek, pościeli z sensillo czy pieluszek. Rzeczy będziemy z pewnością używać jak tylko synek na świat przyjdzie.

 • Gość pisze:

  Tak wygląda 90% kobiet w ciąży.Norma.

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Mój wzrok przyciągnęła twoja podłość. Co ona ci przeszkadza, że tak paskudnie o niej mówisz? Ta twoja złośliwość powinna ci wyjść na twarz, żeby wszyscy zobaczyli. Dominiko trzymajcie się cieplutko z Malutkim.

 • Gość pisze:

  Moj wzrok przyciaga jej brzydota. KASZALOT.🤮🤮🤮

  • Gośćia pisze:

   Lepiej jest być Kaszalotem niż idiotą. Zajmij się lepiej swoim życiem. Trzeba być niezłym pustakiem żeby takie komentarze pisać.

  • Gość... pisze:

   Podejrzewam że masz zbyt wysokie mniemanie o sobie skoro ja tak nazywasz.Spojrz w lustro może dla siebie jesteś super a dla kogoś jesteś tym Kaszalotem, tylko nikt Ci o tym nie powie z grzeczności.Ile ludzi tyle gustow- to co dla ciebie jest piekne dla kogoś może być okropne, więc zastanów się zanim coś napiszesz i wyplujesz swój jad!

  • Gość pisze:

   Ile w tobie złości na pewno mówisz o sobie spojrzy się w lusterko i nie mów nigdy o nikim złych rzeczy

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×