Dominika Gwit relacjonuje pierwszy spacer z synkiem. Słodki widok zakłócił mistrz drugiego planu. Fani piszą tylko o nim!

Dominika Gwit - pierwszy spacer z dzieckiem

Dominika Gwit - pierwszy spacer z dzieckiem

Dominika Gwit nadaje z pierwszego spaceru z synem. Fani zwrócili uwagę na... "mistrza drugiego planu". Tylko spójrzcie na tę fotkę. 

Dominika Gwit zyskała popularność dzięki grze w filmie Galerianki i serialach TVN: Przepis na życie oraz Singielka. Później próbowała sił w zawodzie dziennikarki, a dziś skupia się na macierzyństwie. Jej pierwsze dziecko, syn, którego imienia nie podała, przyszedł na świat 18 stycznia. Dumna mama dzień później pochwaliła się tym faktem na Instagramie.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata – napisała.

W przypadku Dominiki walka o macierzyństwo nie była łatwa. Aktorka długo zmagała się z niepłodnością, którą wywołały trapiące ją choroby immunologiczne. O szczegółach swoich zmagań opowiedziała fankom.

My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty. Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie (…). Mam wiadomości od ludzi, którzy walczą już 10 lat, 5 lat, 12 lat i cały czas mają nadzieję, a ta moja dzisiejsza informacja bardzo ich podbudowała – zdradziła.

Dominika Gwit na pierwszym spacerze z synem

31 stycznia świeżo upieczona mama opublikowała zdjęcie z pierwszego spaceru z nowonarodzonym synkiem. Zapozowała, trzymając w dłoni wózek. W opisie ujęcia zwróciła uwagę na „mistrza drugiego planu”, czyli betoniarkę w tle.

Pierwszy spacer!!! Z betoniarą w tle – zażartowała.

Również internauci zogniskowali uwagę na pojeździe.

  • Tak po męsku z tą betoniarą.

  • Betoniarka w tle jak na chłopaka przystało.

  • Jakiś mistrz drugiego planu musi być.

  • Hehe jak chłopak to musi być i betoniara!

  • Za kilka lat jak mu pokażesz to zdjęcie,to pierwsze co zauważy będzie właśnie ta betoniara – to ich komentarze.

Więcej zdjęć Dominiki z dzieckiem zamieściliśmy w albumie pod artykułem.


Dominika Gwit - pierwszy spacer z dzieckiem

Dominika Gwit - pierwszy spacer z dzieckiem

Dominika Gwit już w domu

Dominika Gwit już w domu

Dominika Gwit z synem

Dominika Gwit z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×