Mąż Dominiki Gwit dostał pracę w TVN-ie. Aktorka pochwaliła się jego sukcesem: „Jestem dumna”

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit na Instagramie zdradziła, że jej mąż, Wojciech Dunaszewski, dostał pracę w TVN. Czym się zajmuje?

Dominika Gwit spełnia się nie tylko w roli aktorki, ale także żony. Poślubiła Wojciecha Dunaszewskiego, z którym poznała się w 2016 roku. Natknęli się na siebie podczas premiery spektaklu w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. Połączyło ich tak silne uczucie, które sprawiło, że postanowili zalegalizować związek.

Para pobrała się w tajemnicy przed mediami. Cały sekret runął jak domek z kart, gdy zdjęciami i filmikami z przyjęcia, zaczęły się dzielić obecne na wydarzeniu gwiazdy. Leszek Stanek pochwalił się tym na Instagramie, w jego ślady poszedł też m.in. Filip Bobek. Dzięki ich relacjom wiadomo było, że panna młoda sięgnęła po zachwycającą suknię ślubną.

Od tego momentu minęły już ponad dwa lata. W tym czasie sama zainteresowana zdążyła już zabrać głos. Udziela wywiadów, w których mówi o małżeństwie, pokazuje ślubne fotografie. Tak jak niedawno, gdy podzieliła się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z uroczystości. Warto było na nie czekać aż dwa lata.

Dominika Gwit o nowej pracy męża. Czym się zajmuje Wojciech Dunaszewski?

Gwit na Instagramie pokazuje nie tylko wybrane zdjęcia ze ślubu, ale także dzieli się niektórymi kulisami codziennego życia. Tak jak niedawno, gdy pochwaliła się sukcesem męża. W sobotni wieczór na Instastory przekazała, że dostał on nową pracę w TVN-ie. Został montażystą nowego programu Lego Masters, którego odcinki emitowane są raz w tygodniu.

Aktorka nagrała dla fanów fragmenty programu, pokazała wspólne zdjęcie z mężem. Później udostępniła post na swoim profilu. Nie potrafił ukryć podekscytowania i dumy z Dunaszewskiego:

Główny montażysta @legomasters.tvn — Mój Mąż Dziś był drugi odcinek. Bardzo Ci Kochanie gratuluję. Świetny program! Kto oglądał? Świeżość w polskiej telewizji! Jestem dumna♥️ — napisała Dominika Gwit.

Urocze, prawda?

Warto wspomnieć, że Lego Masters to nowe show, które prowadzi Marcin Prokop. Dziennikarz, by dostać tę pracę, musiał zostać zaakceptowany przez osoby, które odpowiadają za główną, amerykańską edycję. Wśród osób, które oglądały jego prezentacje, był sam Brad Pitt. Aktor podobno tak się zachwycił Polakiem, że już po kilku minutach powiedział, że widzi go w roli gospodarza polskiej wersji programu.


Dominika Gwit chwali się pracą męża

Dominika Gwit chwali się pracą męża

Dominika Gwit chwali się pracą męża

Dominika Gwit chwali się pracą męża

Dominika Gwit sesja z mężem

Dominika Gwit sesja z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×