Dominika Gwit oprowadziła fanów po kipiącym luksusem domu. Jej dziecko ma już zapewniony dobry start

Jak mieszka Dominika Gwit?

Jak mieszka Dominika Gwit?

Dominika Gwit wraz z mężem mieszka w świetnych warunkach. Przedstawiamy garść zdjęć wnętrza jej mieszkania. Jak żyje ciężarna aktorka?

Dominika Gwit to aktorka charakterystyczna. Jej debiutem była rola w Galeriankach. Później była wielokrotnie angażowana do innych produkcji. W 2018 roku wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Para kilka dni temu poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi – zakochani napisali pod wspólnym zdjęciem.

Wkrótce potem Dominika przekazała, że zamierza kontynuować pracę na czas ciąży.

Wiem, że macie już kupione bilety na jesienne spektakle. Kochani, mam zamiar pracować na pewno we wrześniu i w październiku, zagrać wszystkie spektakle, które są zaplanowane w tych miesiącach. Mam nadzieję, że Bóg pozwoli i się uda. Oczywiście będę słuchać lekarzy i jeśli tylko powiedzą, że nie mogę pracować, to nie będę. Ciąża to nie choroba, na razie lekarze pozwalają mi grać – zapewniła fanów. I dodała, kiedy maluch przyjdzie na świat: – Dziecko się pojawi na świecie zimą, także jesień jest nasza. Trzymajcie mocno kciuki, żebyśmy się spotkali w teatrze.

W jakich warunkach będzie dorastać mały Dunaszewski?

Jak mieszka Dominika Gwit? Zdjęcia

34-latka i jej mąż, mogą się pochwalić świetnie wyglądającym mieszkaniem. Salon kipi luksusem. Umiejscowiono w nim kominek, nieopodal którego para spędza czas ze znajomymi.

Sypialnia sprawia wrażenie przestronnej. Nie zabrakło w niej miejsca na wielkie małżeńskie łoże i szafy na ubrania. Dominika ma do dyspozycji własny gabinet, gdzie może pracować przy biurku. Być może to w nim stoi pianino, którym swego czasu chwaliła się na Instagramie.

Również kuchnia robi wrażenie. Imponuje liczba szafek, gdzie mieszczą się przybory do gotowania i inne gadżety. Podłoga w tym miejscu jest wyłożona pięknie wyglądającymi kafelkami, dodającymi pomieszczeniu stylu.

Zdjęcia wszystkich wymienionych pomieszczeń zobaczycie w galerii pod tekstem.

Dajcie znać, jak podoba się wam mieszkanie Dunaszewskich.


Jak mieszka Dominika Gwit?

Jak mieszka Dominika Gwit?

Jak mieszka Dominika Gwit?

Jak mieszka Dominika Gwit?

Jak mieszka Dominika Gwit?

Jak mieszka Dominika Gwit?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×