Piękna Dominika Grosicka w seksownym bikini świętuje swoje 30 urodziny! Urodziła dwoje dzieci i wygląda obłędnie!

Dominika Grosicka świętuje swoje urodziny w seksownym bikini

Polscy piłkarze wzbudzają ostatnio ogromne zainteresowanie mediów. Sporą zasługą rosnącej popularności, bez wątpienia są ich przepiękne młode żony, które goszczą na pierwszych stronach kolorowych magazynów. Jedną z nich jest niebywale atrakcyjna Dominika Grosicka.

Dominika jest żoną polskiego kadrowicza – Kamila Grosickiego. Najczęściej w kontekście polskich WAGs media wymieniają jednak Marinę Łuczenko, Annę Lewandowską oraz Sarę Boruc. Jednak ten piękny zestaw wzbogaciła ostatnio modelka  – Dominika Grosicka, która swoją urodą stanowi spore zagrożenie nawet dla swojej przyjaciółki Anny Lewandowskiej. Dominika na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 95 tysięcy obserwatorów. Ta liczba już niebawem  wzrośnie, bowiem żona Grosickiego pokazała się w seksownym bikini!

W takim gorącym wydaniu Dominika świętuje swoje 30 urodziny. Pod zmysłowa fotka napisała również ciekawy komentarz.

Birthday Girl ✌Życie zaczyna się po 30-stce ❣ To fakt. Dziękuje za to co dotychczas przyniosło mi życie , za rodzinę, męża i wspaniałych przyjaciół .. Za dzieci , które są moją największa siłą i miłością . Jestem wdzięczna za to co mam. Jestem szczęściara ❤ Dziękuje również za Wasze wsparcie i miłe słowa !! Love

Na zdjęciu możemy podziwiać każdy skrawek pięknego ciała Dominiki. Warto jednak przypomnieć, że ta urocza niewiasta jest również mamą. Dominika z Kamilem mają dwójkę dzieci – synka i córeczkę: Marcela i Maję. Jak zatem Grosicka utrzymuje tak perfekcyjną sylwetkę po dwóch porodach? Być może dzięki obozom Anny Lewandowskiej, na których pojawia się regularnie.

Sami zobaczcie jak wygląda 30 letnia Dominika Grosicka w bikini!

Gwiazdy na otwarciu nowego biznesu Anny Lewandowskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska

Zrobiona na bóstwo WAG wrzuciła zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak bez makijażu! Zrobiła je tuż przed wielkim balem!

 

Seksowna polska WAG pokazała się w bikini! Wygląda lepiej niż Anna Lewandowska?


Dominika Grosicka w bikini świętuje swoje 30 urodziny

Dominika Grosicka w bikini świętuje swoje 30 urodziny

Dominika Grosicka – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Dominika Grosicka – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Dominika Grosicka w świątecznej kreacji pakuje prezenty

Dominika Grosicka w świątecznej kreacji pakuje prezenty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×