Dominika Grosicka przeszła wiosenną metamorfozę. Fryzjer Woźniak-Starak odmienił jej włosy. Gwiazdy pieją z zachwytu

Dominika Grosicka fryzura

Dominika Grosicka fryzura

Dominika Grosicka pochwaliła się w social mediach nową fryzurą. Zdecydowała się na odważny kolor. Zachwyciła nie tylko internautów, ale także inne gwiazdy. Jak wygląda po metamorfozie?

Partnerki i żony piłkarzy wzbudzają wśród fanów równie duże zainteresowanie co sami sportowcy. Szybko stają się one takimi samymi gwiazdami, jak ich drugie połówki, a internauci bardzo chętnie śledzą ich losy. Większość partnerek życiowych zawodników prowadzi swoje konta w social mediach, na których pokazuje, jak wygląda ich życie prywatne. Jedną z nich jest Dominika Grosicka, żona piłkarza reprezentacji Polski, Kamila Grosickiego. Zakochani pobrali się w 2011 roku i wspólnie wychowują dwoje dzieci: syna Marcela z poprzedniego związku modelki, oraz ich wspólną córeczkę Maję, która w tym roku skończy 7 lat.

Dominika podobnie jak Anna Lewandowska bardzo prężenie prowadzi swoje konto na Instagramie. Żona piłkarza regularnie dzieli się tam kolejnymi zdjęciami i nagraniami. Najczęściej możemy na nich zobaczyć, jak wygląda ich życie rodzinne czy treningi Kamila. Nie brakuje też kadrów, na których była modelka chwali się swoim obłędnym ciałem.

Dominika Grosicka zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Zbliżająca się wiosna, to czas, w którym kobiety jeszcze chętniej odwiedzają fryzjerów, by po zdjęciu ciepłych czapek i szalików móc zaprezentować się w zupełnie nowej fryzurze. Na wiosenną metamorfozę odważyła się również Dominika. Jedna z najpiękniejszych polskich WAGs udała się do Łukasza Urbańskego – fryzjera, który dba między innymi o włosy Agnieszki Woźniak-Starak, i zafundowała sobie zupełnie nowy kolor.

Na poprzednich zdjęciach widać, że miała już spore odrosty, dlatego w ruch poszły nie tylko nożyczki, ale także farba. Można zauważyć, że kosmyki zostały delikatnie pocieniowane, by nadać fryzurze odpowiedniego kształtu, ale przede wszystkim pojawił się na nich nowy, bardzo odważny kolor.

Dominka zdecydowała się na chłodny odcień blondu z delikatnymi różowymi refleksami. Fryzjer pochwalił się zdjęciami przed i po metamorfozie. Trzeba przyznać, że efekt jest zachwycający. Piękny makijaż dodatkowo spotęgował wrażenia odbiorców.

Żona sportowca również na swoim profilu społecznościowym pochwaliła się fanom nową fryzurą. Oczywiście nie brakowało komplementów od jej obserwatorów.

Sesja zdjęciowa z moim ulubionym beaty teamem – napisała.

Wśród komentujących znalazło się też sporo gwiazd, które zachwycił nowy wizerunek Dominiki. Nie szczędziły one ciepłych słów pod jej adresem.

  • Ślicznie – napisała Anna Lewandowska.
  • Piękna – skomentowała Anna Wendzikowska.
  • Wow – zachwyciła się Magda Stępień.
  • Woooow – dodała Marina.

Paulina Krupińska i Sara Mannei natomiast zostawiły w komentarzu jedynie ikonki ognia, czym dały wyraz, że fryzura Grosickiej im także przypadła do gustu. A jak wam się podoba żona piłkarza w nowej odsłonie?


Dominika Grosicka

Dominika Grosicka

Dominika Grosicka

Dominika Grosicka

Dominika Grosicka

Dominika Grosicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×