Dominika Grosicka pierwszy raz o swojej chorobie! W trudnym czasie wielkim wsparciem była dla niej Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, Dominika Grosicka

Anna Lewandowska, Dominika Grosicka

Dominika Grosicka o Hashimoto i przyjaźni z Anną Lewandowską

Dominka Grosicka, to jak mówi sama o sobie, przede wszystkim żona Kamila Grosickiego i matka dzieci, które wspólnie wychowują. Wolny czas, którego w zasadzie ma niewiele, poświęca na zajmowanie się wizażem.

Grosicka skupia się także na promowaniu zdrowego stylu życia. Czy taka sytuacja nie przeszkadza Ani Lewandowskiej, która ma status najsłynniejszej trenerki i ekspertki w dziedzinie żywienia w Polsce? Żona Grosickiego uważa, że nie, a wręcz przeciwnie – żona Roberta jest dla niej inspiracją i wsparciem. W jednym z wywiadów przyznała, że:

Ania jest przy tym takim fajnym coachem, który gdzieś tam we mnie zasiał takie fajne ziarenko pewności siebie, bo tego mi brakowało, żeby właśnie ruszyć odważnie do przodu.

To właśnie Lewandowska wspierała Grosicką, dla której ułożyła specjalną dietę, kiedy ta dowiedziała się, że jest chora na Hashimoto, z kolei żona Kamila doradzała Ani na temat wychowywania dzieci:

Ostatnio okazało się, że mam Hashimoto. Pierwsze co zadzwoniłam do Ani, a ona w kilka godzin ustaliła mi całą dietę. I właśnie tak. Mogę się poradzić tu, ona się może poradzić odnośnie małej. Ja się mogę umówić z nią na trening, ona może przyjść do mnie na make up. I sobie tak żyjemy, myślę, że w fajnej paczce.

Dodajmy, że Dominika i Kamil pobrali się w 2011 roku. Wspólnie wychowują córkę Maję, która przyszła na świat w kwietniu 2012 roku, a także syna Dominiki z poprzedniego związku – Marcela.

Jędrne pośladki Anny Lewandowskiej na celowniku! Gorące zdjęcie żony Roberta rozpaliło pół internetu!

Można oszaleć! Oto 10 najgorętszych zagranicznych WAGs! Mundial 2018 jeszcze się nie zaczął, a one już rozgrzewają kibiców!

Anna Lewandowska na Mundial w Rosji zmieniła swoją fryzurę! Wygląda szałowo!


Dominika Grosicka 2018

Dominika Grosicka 2018

Dominika Grosicka 2018

Dominika Grosicka 2018

Dominika Grosicka 2018

Dominika Grosicka 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×