Szukaj

Dominika Gawęda jest wściekła? Blue Cafe szykuje się do jubileuszu, a w szeregach zespołu zapanowała wojna!

Dominika Gawęda nie chce śpiewać z Tatianą Okupnik

Dominika Gawęda nie chce występować z Tatianą Okupnik

Koniec roku w szeregach Blue Cafe przebiega naprawdę nerwowo. Zbliża się wielki jubileusz zespołu, który od lat króluje na polskim rynku muzycznym, a Dominika Gawęda i jej towarzysze nie potrafią dojść do porozumienia. Wszystko przez byłą wokalistkę kapeli, Tatianę Okupnik, która w 2016 roku wycofała się z show-biznesu i poświęciła dziecku, a w 2018 planuje z hukiem wrócić na scenę.

Jak donosi Super Express, Dominika nie chce, by Tatianę zapraszano na jubileuszowe koncerty Blue Cafe. Gawęda zastąpiła charyzmatyczną Okupnik gdy ona i lider zespołu nie potrafili się dogadać – nic dziwnego, że obie panie nie pałają do siebie sympatią, bo gdy Dominika zaczęła robić karierę w zespole, fani i tak domagali się grania starych utworów. To wszystko sprawiło, że gdy w rozmowy o trasie koncertowej z okazji 20-lecia kapeli wkradło się nazwisko Tatiany, rozpętała się burza:

Dominika wpadła w szał. Kategorycznie zabroniła zapraszania Tatiany. Nie chce stać w cieniu byłej wokalistki, do której należą największe hity zespołu. Sytuacja w grupie jest bardzo napięta, a Dominika nie ma zamiaru ustąpić – zdradziła tabloidowi osoba z zespołu.

Jednak doniesienia tabloidu zdementowała Kamila Sowińska, czyli menadżerka zespołu, która wydała specjalne oświadczenie.

Oświadczenie

W związku z pojawieniem się w Super Expressie ( za którym poszły przedruki do innych portali internetowych) żenujących informacji odn. planowanego 20-lecia zespołu Blue Cafe godzących w dobre imię zespołu, a szczególnie krzywdzących Dominikę informujemy, iż zawarte w nim treści są nieprawdziwe i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością… szkoda tylko, że te budzące niesmak treści pojawiają się tuż przed Świętami, które powinny wszystkich łączyć, a nie dzielić…

Kamila Sowińska menadżer Zespołu

Cieszy nas fakt, że planowany jubileusz zespołu Blue Cafe odbędzie się jednak bez żadnych zakłóceń, o których wcześniej pisał tabloid!

Gwiazdy oceniają szanse Michała Szpaka na Eurowizji 2016! Czyja rodzina będzie na niego głosować zza granicy? Kto jest przekonany, że wygra? Zapytaliśmy Sarsę, Blue Cafe, Natalię Szroeder i…

Zmiana goni zmianę! Dominika Gawęda po ślubie to już zupełnie inna osoba!

Kto zostanie ojcem chrzestnym córeczki Tatiany Okupnik? Wcale nas to nie dziwi


Blue Cafe z Dominiką Gawędą czy Tatianą Okupnik? Którą wokalistkę wolisz?

×