Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

Zdjęcie (1) Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

[1/9] Dominika Figurska dołączy do obsady serialu Singielka

Zdjęcie (2) Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

[2/9] Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Zdjęcie (3) Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

[3/9]

Zdjęcie (4) Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

[4/9] Dominika Figurska dołączyła do serialu Singielka

Zdjęcie (5) Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

[5/9] Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Zdjęcie (6) Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

[6/9]

Zdjęcie (7) Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

[7/9] Dominika Figurska 2000 rok

Zdjęcie (8) Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

[8/9] Dominika Figurska obecnie

Zdjęcie (9) Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

[9/9] Dominika Figurska staje w obronie dyrektora teatru i oczernia koleżanki

Komentarze

×