Gwiazda „Smoleńska” i „M jak miłość” idzie jak burza! Aktorka wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z warszawskiej listy PiS!

Dominika Figurska dołączyła do serialu Singielka

Dominika Figurska dołączyła do serialu Singielka

Dominika Figurska z TVP robi karierę w polityce, startuje do Parlamentu Europejskiego z listy PiS

Dominika Figurska zamierza wystartować w nadchodzących wyborach do Europarlamentu. Gwiazda Smoleńska wystartuje z warszawskiej listy PiS. Co za raptowna kariera polityczna.

Dominika Figurska jest znana z ról w takich serialach TVP jak M jak Miłość oraz Pierwsza miłość. Przede wszystkim aktorka dała się jednak poznać jako gwiazda filmu Smoleńsk oraz jako konserwatywna i kontrowersyjna postać z Telewizji Republika. Figurska jest radykalną przeciwniczką antykoncepcji i aborcji. Zasłynęła także niebywałym świadectwem opublikowanym w książce Tomasza Terlikowskiego, w którym zaświadcza, że udało jej się wymodlić nowy samochód.
Te niebywałe osiągnięcia sprawiły, że Figurska szybko stała się telewizyjną, bardzo kontrowersyjną twarzą TVP, obecnie postanowiła swoje kroki skierować w kierunku polityki. Gwiazda Smoleńska planuje wystartować w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jej nazwisko ma szansę zdobić warszawską listę PiS. Kariera Dominiki rozwija się w imponującym tempie, bowiem w ostatnich wyborach samorządowych aktorka uzyskała już mandat radnej Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Jak podaje Wprost Dominika Figurska ma być znanym wabikiem na liście, której pierwsze miejsca dostaną znani politycy, a te dalsze pozycje są przeznaczone dla gwiazd.

Myślicie, że Figurska ma szanse na karierę w polityce?

 

Polska gwiazda ostro o “czarnym proteście”: “Te kobiety mają bielmo na oku”

Dominika Figurska ostro o znanych aktorkach: “Przychodziły pijane na próby generalne masturbując się na scenie!”

 

Ojciec Andrzeja Dudy potępia małżeństwa jednopłciowe w homofobicznym spocie! Razem z nim wystąpili znani aktorzy [WIDEO]


Dominika Figurska dołączy do obsady serialu Singielka

Dominika Figurska dołączy do obsady serialu Singielka

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×