Gwiazda M jak Miłość jest w ciąży. Znamy płeć dziecka i termin porodu

Gwiazda M jak Miłość w ciąży

Gwiazda M jak Miłość w ciąży

Gwiazda M jak Miłość oraz znana posłanka PiS spodziewa się szóstego dziecka. Jako pierwszy wieściami podzielił się jej kolega partyjny Piotr Uściński.

 

Dominika Figurska nie gra już w M jak Miłość, choć serial i rola Ewy Nowickiej przyniosła jej sporą popularność, bo postawiła na karierę polityczną. Jest zwolenniczką PiS-u, który popiera całym sercem i z ramienia właśnie tej partii reprezentuje nas w sejmie.

Prywatnie Dominika od 18 lat jest żoną Michała Chorosińskiego. W jej małżeństwie nie zawsze wszystko układało się, jak trzeba. Para kilka lat temu przechodziła nagłośniony medialnie kryzys małżeński. Powodem problemów były zdrady. Najpierw gwiazda dopuściła się niewierności ze starszym o 10 lat od siebie mężczyzną, a jej małżonek w odwecie również wdał się w ognisty romans.

Gdy zaszła w ciążę z kochankiem, zdecydowała, że nie chce wiązać się na stałe z ojcem dziecka i wróciła do męża, który także się wtedy z kimś spotykał. Michał Chorosiński dziecko poczęte ze związku żony uznał za swoje.

Po pozamałżeńskich przygodach głośno komentowanych w mediach para pod wpływem nawrócenia postanowiła się pogodzić. Małżonkowie zaczęli uczestniczyć w katolickich akcjach sygnowanych przez PiS. Gwiazda TVP, mimo swoich przygód, została nawet twarzą kampanii Wierność jest sexy. Od tej pory tworzą zgodny związek i wychowują razem pięcioro dzieci.

Właśnie wypłynęły wieści, że Figurska zostanie po raz szósty mamą.

Dominika Figurska jest w ciąży

O stanie Dominiki wygadał się poseł Piotr Uściński  podczas czwartkowej konferencji w Urzędzie Miasta w Ząbkach. Figurska była na niej obecna, więc poseł zwrócił się wprost do niej.

Proszę państwa ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie, brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego – powiedział.

Wieści potwierdził mąż aktorki w wywiadzie dla Faktu. Zdradził termin porodu i płeć dziecka.

To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni –mówił z dumą Chorosiński.

Aktorskie małżeństwo ma już pięcioro dzieci: Anastazję (2003), Matyldę (2005), Józefa (2007), Piotra (2012), Jana (2014). Teraz do tej gromadki dołączy trzecia dziewczynka. Jak zapewnił Michał, rodzeństwo bardzo się cieszy na nową siostrę.

Rodzeństwo bardzo się cieszy i już nie może się jej doczekać – zapewnił w rozmowie z Faktem.


Dominika Figurska obecnie

Dominika Figurska obecnie

Dominika Figurska i Michał Chorosiński - Wielki Test

Dominika Figurska i Michał Chorosiński - Wielki Test

Dominika Figurska -

Dominika Figurska - "Smoleńsk" premiera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×