Sensacja! Dudowie powitali w rodzinie słodkiego bobasa! Para prezydencka ma wielkie powody do świętowania!

Agata Duda, Kinga, Andrzej

Dzidziuś w rodzinie Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty

Para prezydencka – Andrzej Duda oraz jego urocza małżonka Agata mają obecnie wielki powód do świętowania. Ich rodzina powiększyła się o słodkiego bobasa. Niestety nie chodzi o ich córkę Kingę, która jest już dorosła i mogłaby zostać matką. Tym razem dziecko urodziła o szesnaście lat młodsza od prezydenta jego siostra Dominika.

Jak informuje Dobry tydzień, Dominika jest najmłodszą siostrą Andrzeja Dudy, ma 30 lat i po raz pierwszy została mamą. Kobieta urodziła synka, który otrzymał na imię Oskar:

  Chłopiec ma cztery miesiące, rośnie, świetnie się rozwija – wyjawił dziadek, Jan Duda.

Przypomnijmy, że Dominika jest adoptowaną córką państwa Janiny i Jana Dudów. Rodzice Andrzeja Dudy postanowili przygarnąć dziewczynkę, aby stworzyć jej ciepły rodzinny dom:

Nie jest z brzuszka, a z serduszka – mówiła matka prezydenta Janina podczas promocji książki Rodzice prezydenta.

Przyrodnia siostra Andrzeja jest pracownikiem administracji na wyższej uczelni. Duda zawsze wspierał swoją młodszą siostrę, której z pewnością nigdy się nie śniło, że jej brat zostanie prezydentem Polski:

Cała trójka jest w świetnych stosunkach. Ciepli, serdeczni. Ponieważ Andrzej jest dużo starszy, czuje się za siostry odpowiedzialny – zdradził Jan Duda.

Z narodzin dziecka Dominiki raduje się również Agata Duda, która sama jest mamą i dzieci kocha nad życie. Z powiększenia rodziny cieszy się także córka pary prezydenckiej 23-letnia Kinga, dla której Dominika jest jak siostra. Dziewczyny od zawsze miały świetny kontakt. Zatem po porodzie pomoc Kingi może okazać się wielce ważna, bowiem dziewczyna jako jedyna z rodu mieszka w Krakowie. W każdej chwili może odwiedzać małego Oskarka.

Jak czytamy w tabloidzie, chrzest Oskara odbył się w miejscowej parafii krakowskiej, niedaleko domu rodziców prezydenta Polski:

To była kameralna, skromna, rodzinna uroczystość.

Wiadomo także, że matką chrzestną Oskara została siostra prezydenta Anna Duda-Kękuś, która ma czwórkę dzieci. Anna jest pracownikiem naukowym w krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

Teraz czekamy na dziecko Kingi Dudy.

Agata Duda sieje postrach w pałacu! Ujawniono jej mroczne oblicze!

Agata Duda do Berlina wystroiła się jak gwiazda „Dynastii”! Pierwsza Dama Niemiec wyglądała przy niej jak szara myszka!

Agata Duda to druga Melania Trump. Projektantka ujawniła nam, jakie wymagania ma Pierwsza Dama [WIDEO]


Agata Duda i Andrzej Duda pakują flagi na poczcie

Agata Duda i Andrzej Duda pakują flagi na poczcie

Agata Duda i Andrzej Duda z wizytą w Watykanie

Agata Duda i Andrzej Duda z wizytą w Watykanie

Andrzej Duda i Agata Duda na Światowym Zjeździe Polonii

Andrzej Duda i Agata Duda na Światowym Zjeździe Polonii

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zakłamany, jak wszyscy pisowscy! Czemu nie mówi, ze to córka?!

 • Gość pisze:

  Pani Agato, niech Pani zmieni fryzjera, błagam!

 • Marina pisze:

  Wszyscy wiedzą, że Dominika to córka nieślubna Dudy, a Agatka już nie żona, bo tyle miał kochanek, wiec ten cały cyrk pisania o tej rodzince przyprawia o, mdłości

 • Roman pisze:

  Zakłamanie i obłuda . Pokazują jak się kochają ale tylko dla mediów przed kampanią prezydencką miał być rozwód ale fürer Jarek nie pozwolił acha Dominika Duda niby siostra przyeodnia Dudty urodziła dziecko czyli PAD jest dziadkiem . No tak bo Dominika Duda to nieślubne dziecko Anżejka z młodości tylko wiadomość znana nielicznym .

 • Ziutak pisze:

  z internetu wiadomo, ze Donimuka jest córká a nie siostrá Andrzeja Dudy. Czemu klamiecie??

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×