Szukaj

Pogromczyni Agnieszki Radwańskiej ma kłopoty. Dominika Cibulkova chciała wyjść za mąż, ale nie przewidziała tego…

Dominika Cibulkova bierze ślub

Dominika Cibulkova bierze ślub

Dominika Cibulkova bierze ślub w dniu finału Wimbledonu

Każdy fan tenisa wie, że Wimbledon cieszy się wyjątkowym prestiżem. Zawodnicy marzą o wzięciu udziału w tej imprezie, a co dopiero mówiąc o triumfie. Agnieszka Radwańska odpadła już z tegorocznego Wimbledonu. Pokonała ją Dominika Cibulkova.

Piękna Słowaczka wyznała niedawno, że wychodzi za mąż. Wszystko było już dopracowane, a datę ceremonii wyznaczono na… dzień finału Wimbledonu! Cibulkova chyba nie sądziła, ze tak dobrze będzie radzić sobie w turnieju. Wszystko wskazuje na to, że ślub może się nie odbyć w ustalonym wcześniej terminie. Przyszłym mężem Cibulkovej ma zostać jej partner Michal Navara, który nie ma nic wspólnego ze sportem. Słowackie serwisy internetowe uważają, że nie jest on dobrym kandydatem na męża tenisistki. Media w kraju naszych sąsiadów rozpalają jednak informacje o dacie ślubu ich idolki.

Zaplanowaliśmy wszystko dziewięć miesięcy wcześniej. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Gram w Wimbledonie od tylu lat i tylko raz doszłam do ćwierćfinału. Wciąż tu jestem, więc moje marzenia się spełnią w ten sposób albo w inny  – mówiła

Miejmy nadzieję, że przyszły mąż Dominiki nie będzie miał jej za złe, jeśli tenisistka zdecyduje się zmienić datę ślubu.

Zobacz: Kolejna polska gwiazda wychodzi za mąż! Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia

Dominika Cibulkova bierze ślub

Dominika Cibulkova bierze ślub


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×