Były partner Igi Lis przedstawił światu swojego… przyjaciela! Jest nim młody przystojny piosenkarz!

Iga Lis z chłopakiem

Iga Lis z chłopakiem

Dominik Sadoch i Piotr Zioła są parą?

Nowy rok nowa miłość?! Wszystko na to wskazuje, że magiczna strzała Amora trafiła tym razem w serce polskiego przystojniaka Dominika Sadocha oraz młodego wokalisty –  Piotra Zioła!

Przypomnijmy, że Sadoch jest znany głównie za sprawą swoich podbojów na modowych wybiegach. Dominik jest bowiem cenionym modelem robiącym karierę za granicą. Warto dodać, że Polak zaliczył już kampanie dla Diora, Gucci czy Prady, pojawił się również w sesjach w V Man czy Vanity Teen. Jego przyjaciel – Piotr Zioła natomiast może się kojarzyć fanom z show TVN – X Factor, w którym wystąpił w 2012 roku. Młody wokalista ma w swoim dorobku nawet Fryderyka w kategorii „Fonograficzny debiut roku”.

O przystojnym Dominiku media plotkarskie rozpisywały się również za sprawą jego znajomości z córką Kingi Rusin Igą Lis. Plotkowano nieoficjalnie, że Dominik Sadoch jest chłopakiem Igi Lis, po tym jak Iga wrzuciła na swój profil ich wspólne romantyczne foto opatrzone wymownym serduszkiem.

Iga i Dominik zostali również kilka razy przyłapani przez paparazzi na wspólnym imprezowaniu. Dominik obecnie zmienił obiekt swojego zainteresowania. Na jego profilu pojawiło się bowiem zaskakujące zdjęcie, na którym chłopak jest w czułych objęciach Piotra Zioła! Fotka została wykonana w Nowy Rok. Jak donoszą media plotkarskie, panowie Sadoch i Zioła znają się już od kilku lat, jednak nikt nie przypuszczał , że są aż tak blisko… Fani modela natychmiast zareagowali na tę romantyczną fotkę , pod którą pojawiło się sporo komentarzy.

  • Życzę wam szczęścia!
  • Czy to „coming out”?
  • OMG! Serio? – piszą z niedowierzaniem fani Dominika Sadocha.
  • To wszystko była miłość – tak Dominik Sadoch podpisał swoje zdjęcie z Piotrem Ziołą.

Warto nadmienić, że takie samo sugestywne zdjęcie na swoim profilu pokazał Piotr Zioła! Zatem czy to jest miłość? Jak myślicie?

Zmysłowa Karolina Szostak wreszcie pokazała jak wygląda bez grama makijażu! Różnica jest spora!

https://jastrzabpost.pl/newsy/kinga-rusin-z-corka-pola-odpoczywaja-w-hiszpanii_617794.html

 

Ale numer! Hanna Lis pochwaliła się zdjęciem z przyjaciółkami, a tam? “Czy to Kinga Rusin?!”


Dominik Sadoch i Piotr Zioła są parą

Dominik Sadoch i Piotr Zioła są parą

Zdjęcia Dominika Sadocha, chłopaka Igi Lis

Zdjęcia Dominika Sadocha, chłopaka Igi Lis

Model Dominik Sadoch na wybiegu

Model Dominik Sadoch na wybiegu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×