Wirtualna Polska

Syn Małgorzaty Ostrowskiej wyrósł na przystojnego muzyka. Nie tylko talent odziedziczył po mamie

Syn Małgorzaty Ostrowskiej wyrósł na przystojnego muzyka. Nie tylko talent odziedziczył po mamie

Małgorzata Ostrowska

Syn Małgorzaty Ostrowskiej – Dominik, to już dorosły 33-letni facet! Choć gra w jej zespole od wielu lat to dopiero w ubiegłym roku po raz pierwszy pojawił się na jej płycie! Wokalistka nigdy nie miała w nim takiego oparcia jak teraz.

Wirtualna Polska

Syn Małgorzaty – Dominik Ostrowski, to owoc jej małżeństwa z artystą fotografikiem, Jackiem Gulczyńskim. Dziś jest gitarzystą w jej zespole. Zagrał też na jej najnowszej płycie pt. Na świecie nie ma pustych miejsc, wydanej w ubiegłym roku oraz na singlu Ziemia w ogniu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dominik na swoją pozycję musiał ciężko zapracować. Przez wiele lat pracował jako techniczny: nosił instrumenty, rozstawiał sprzęt i uczył się, na czym polega wszystko, co związane jest z działaniem zespołu. W tym czasie grał też w kilku mało znanych rockowych grupach. Po ośmiu latach zbierania doświadczeń mama wpuściła go na scenę. Małgorzata Ostrowska podkreśla, że zależało im na tym, żeby nikt nie pomyślał, że jej syn wykorzystuje znane nazwisko.

Małgorzata Ostrowska dla syna zrezygnowała z kariery

W latach 80. Małgorzata Ostrowska była u szczytu sławy jako wokalistka niezwykle wówczas popularnego zespołu Lombard, z którym nagrała takie przeboje jak Szklana pogoda czy Gołębi puch, ale nagle zdecydowała się zawiesić swoją karierę.

Na pewno jednym z głównych powodów tej decyzji był mój syn. Dość długo do tego dochodziłam, gdy postanowiłam zawiesić karierę, Dominik miał już dwa lata. Kiedy zaszłam w ciążę, najpierw był bunt. Wiedziałam, że chcę urodzić dziecko, walczyłam o to, leżałam, bo ciąża była zagrożona, trudna. Dwa miesiące po porodzie już byłam na scenie. Kiedy Dominik miał 10 tygodni, pojechałam do Rosji na trzy miesiące. Ale jest coś takiego jak instynkt matki, która po prostu musi być ze swoim dzieckiem. Do tego doszedł pewien kryzys artystyczny i nastąpiło przewartościowanie. Nagle koncerty przestały być tak bardzo ważne – wspominała Małgorzata Ostrowska w Vivie!.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kim jest Dominik Ostrowski, syn Małgorzaty Ostrowskiej?

Dominik to najważniejszy obok męża fotografika Jacka Gulczyńskiego mężczyzna jej życia. Skończył kulturoznawstwo, gra w zespole na gitarze elektrycznej. Zajmuje się także grafiką komputerową. Jest niezwykle podobny do swojej sławnej mamy. Czy bycie synem jednej z legend polskiej sceny muzycznej jest dla niego ciężarem?

To nie jest ciężar. Dzieci i trochę inaczej na ciebie patrzą. Czasem musisz się bardziej postarać, żeby pokazać, że masz jakąś własną tożsamość, a nie tożsamość swojej mamy. Całe życie zajmowałem się tym czym zajmuje się moja mama. Żeby mieć do tego jakiś dystans zacząłem zajmować się czymś innym, czyli tym, czym zajmował się mój tata – opowiadał lekko żartując Dominik Ostrowski w Dzień Dobry TVN.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Małgorzata jest niezwykle dumna z Dominika i zadowolona, że w końcu syn gra w jej zespole.

Pewnie, że jestem dumna. Jest niezwykle kreatywnym młodym człowiekiem w muzyce. Czyli właściwy człowiek na właściwym miejscu – mówiła w Dzień Dobry TVN Małgorzata Ostrowska.

Wirtualna Polska

Dominik nie pozostaje dłużny. I odwzajemnia się mamie równie miłymi słowami.

Może to zabrzmi bardzo cukierkowo, ale moi rodzice są nie tylko fajnymi rodzicami. To fajni ludzie są – mówił Dominik.

Kilka lat temu Dominik wyprowadził się z rodzinnego domu i zamieszkał wraz ze swoją dziewczyną w Poznaniu.

Widać, że Małgorzata i Dominik świetnie się rozumieją. Nie dziwi nas, że Małgorzata jest tak dumna ze swojego syna. Niedawno na Instagramie pochwaliła się zdjęciem sprzed wielu lat, gdy trzymał Dominika na rękach ulubiony artysta wokalistki, sam Czesław Niemen.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

View this post on Instagram

Czesław Niemen obchodziłby dziś 80-te urodziny! Całe dzieciństwo śpiewałam jego piosenki. Już w wieku 12 lat śpiewałam na scenie Kwiaty Polskie! "Bema pamięci żałobny rapsod" dzięki niemu nie był dla mnie żadna nowością w szkole, bo tekst znałam w całości na pamięć. A potem, po latach spotykaliśmy się kilkakrotnie – pierwszy i być może najważniejszy był czas spędzony w Nowym Jorku, podczas wyjazdu na NY Polish Extravaganza, potem we Włoszech, no i kilkakrotnie na różnych koncertach. Miałam też możliwość oglądania i słuchania z jaką łatwością nagrywa w studio te niesamowite dźwięki, które mu się lęgły w gardle. Z natury nie jestem fanką, ale w tym wypadku nie zawaham się przyznać – był moim absolutnym IDOLEM. Zdjęcie….nie pamiętam, przełom lat 80 i 90 w jakimś domu kultury, za kulisami. A na rękach Czesława, mój syn – Dominik… ???? fot. Jacek Gulczyński #czeslawniemen #czesławniemen #niemen #wspomnienie #dominikostrowski #malgorzataostrowska #małgorzataostrowska

A post shared by Małgorzata Ostrowska (@ostrowska.official) on

Wirtualna Polska

Dominik od tamtego czasu bardzo się zmienił, ale miłość matki i syna jest wciąż podobna.

Małgorzata Ostrowska: piosenka Teraz

Aktualnie, z powodu koronawirusa, Małgorzata tak jak wszyscy polscy artyści przenosi koncerty, które miały się odbyć w marcu i kwietniu, ale obiecuje, ze spotka się ze swoją publiczności w najbliższym możliwym terminie. Fanom poleca swój najnowszy singiel zatytułowany Teraz.


Małgorzata Ostrowska i jej syn Dominik Ostrowski oraz Czesław Niemen

Małgorzata Ostrowska i jej syn Dominik Ostrowski oraz Czesław Niemen

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Dominik Ostrowski

Dominik Ostrowski

Małgorzata Ostrowska i jej syn Dominik Ostrowski

Małgorzata Ostrowska i jej syn Dominik Ostrowski

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×