Dominic D’Angelica skrywał jeszcze jeden sekret. Znał się z jednym z jurorów Top Model

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica

Dawid Woliński skomentował sprawę usunięcia Dominica z Top Model. Dołączył tym samym do wielu osób związanych z show, które wyraziły publicznie opinię na temat przeszłości modela oraz wykluczenia go z finału show. Co napisał?

Dominic D’Angelica z Top Model został usunięty z programu, kiedy wyszły na jaw zdarzenia z jego przeszłości. Model był skazany prawomocnym wyrokiem za seks z nieletnią. W sieci burza, TVN wydał oświadczenie, a wiele osób związanych z show już wypowiedziało się publicznie na temat zaistniałej sytuacji.

Przypomnijmy, tuż przed finałem, na jaw wyszły szczegóły mrocznej przeszłości kandydata na kolejnego polskiego Top Modela. Pudelek donosił, że w „2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Sam miał mieć wtedy 22 lata”. Chociaż karę zawieszono, sąd postanowił odwiesić wyrok. Pisaliśmy o tym tutaj. W mediach huczy, a na temat postanowili wypowiedzieć się ludzie związani z produkcją.

Dawid Woliński broni Dominica D’Angelicę?

Marcin Tyszka, na pytania internautów, na temat modela, odsyła ich do oficjalnego komunikatu stacji, który brzmi:

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału „Top Model”. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Prowadzący program Michał Piróg, krótko skomentował burzą, która rozpętała się wokół Dominica i jego przeszłości. Najpewniej opiera się na twierdzeniach brata bliźniaka oskarżanego modela, że wszystkie informacje, które podaje prasa, są nieprawdą. Poprosił, by wstrzymać się z osądami.

Swoje zdanie na temat afery wokół D’Angelici postanowił wyrazić także Dawid Woliński.

Zniszczyć człowieka, jakie to proste! – napisał.

Prawdopodobnie także odniósł się do zmasowanego ataku na Dominica. Okazuje się także, że panowie znali się już przed programem. Projektant wyraził swój podziw pod jednym ze zdjęć modela na jego Instagramie już 39 tygodni temu.


Marcin Tyszka komentuje

Marcin Tyszka komentuje

Dawid Woliński - komentarz do sprawy Dominica D'Agelici

Dawid Woliński - komentarz do sprawy Dominica D'Agelici

Dawid Woliński skomentował post Dominica z Top Model

Dawid Woliński skomentował post Dominica z Top Model

Komentarze

  • Tonia pisze:

    Bardzo fajny, ciepły chłopak…bardzo szkoda… Może i coś było, był młody ona też, nie wiadomo, może dziewczyna chciała go ukarać, bo jej nie chciał??
    Każdy zasługuje na drugą szansę.

  • Gość pisze:

    nie mozna popierac a tym bardziej promowac skazanego za przestepstwo seksualne.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×