Kim jest Dominic D’Angelica z Top Model? Skąd pochodzi, ile ma lat i czy ma dziewczynę?

Dominic D'Angelico - Top Model

Dominic D'Angelico - Top Model

Kim jest Dominic D'Angelica z Top Model? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje na co dzień? Czy mówi po polsku? Czy ma dziewczynę? Sprawdziliśmy.

Dominic D’Angelica z Top Model, to 30-letni chłopak, który dla udziału w programie przyjechał prosto z Niemiec. Jest w połowie Afrykaninem, a w połowie Włochem. Ma brata bliźniaka i obaj marzą o tym, aby zostać znanymi modelami i aktorami. Pochodzą z niewielkiego miasteczka Jackson w stanie Kalifornia.

Dominic wspólnie z bratem mieszka w Berlinie, gdzie na co dzień pracuje jako kelner. Oprócz tego są oni znani z programu Hustle & Soul, który za granicą cieszy się sporą popularnością. Braciom udało się dostać do agencji modeli w Stanach Zjednoczonych, gdy mieli po 22 lata. Podpisali wówczas 2-letni kontrakt. Niestety coś w międzyczasie poszło nie tak…

Kim jest Dominic D’Angelica z Top Model? Przeszłość i relacje rodzinne

Model przykuł uwagę Joanny Krupy już w trakcie castingów, które odbywały się online. Miał on przylecieć do Polski razem z bratem bliźniakiem, ale Stefan niestety nie otrzymał paszportu i musiał pozostać w Niemczech. Nic straconego, bo jury było zachwycone obecnością jednego z przystojniaków!

Mina Marcina Tyszki i Katarzyny Sokołowskiej mówiły wszystko. Dominic D’Angelica z Top Model przed aparatem pozował jak zawodowiec, a energia wręcz go roznosiła. Z ust nie schodził mu uśmiech i już na pierwszy rzut oka widać, że kocha pozować i to jego wymarzone zajęcie. Niestety mimo pozytywnego nastawienia do życia, jego przeszłość nie była tak kolorowa. Za każdym uśmiechem kryją się ludzkie tragedie.

Dominic D’Angelica z Top Model miał 5 lat, jego rodzina przeżyła prawdziwą tragedię. Jego ojciec został zamordowany. Wówczas cały obowiązek wychowania bliźniaków spadł na ich matkę. Rodzinie udało się podnieść z rodzinnej tragedii i obecnie ma on wspaniały kontakt ze swoją mamą tak jak i jego brat.

Nasza mama odegrała wielką rolę w spełnieniu naszego marzenia (przyp. dotyczy to kariery w modelingu). Bez naszej mamy nie robilibyśmy tego. To dzięki jej miłości i wsparciu przez te wszystkie lata mogliśmy zajść tak daleko – przyznali zgodnie w filmie zapowiadającym udział modela w show.

Trzymamy kciuki za Dominika i życzymy mu wielu sukcesów w programie. Mamy też dobrą wiadomość dla jego fanek – D’Angelica jest singlem. Obecnie jego serce jest wolne, więc kto wie, może w programie znajdzie tę jedyną?


Dominic D'Angelico - Top Model

Dominic D'Angelico - Top Model

Dominic D'Angelico - Top Model

Dominic D'Angelico - Top Model

Dominic i Stefan D'Angelico

Dominic i Stefan D'Angelico

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×