Szukaj

Dominic D’Angelica po finale „Top Model” wsparł akcję społeczną TVN. Produkcja przekazała szczegóły

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica

Dominic D’Angelica dostał się do finału Top Model. Został z niego wyeliminowany dzień przed odcinkiem na żywo. Model wsparł jednak akcję społeczną TVN. Produkcja przekazała szczegóły.

Dominic D’Angelica zgłosił się do dziewiątej edycji programu Top ModelPrzeszedł przez kolejne etapy i znalazł się w gronie finalistów. W niedzielę na trzy dni przed odcinkiem na żywo powiedział, że jest zadowolony, że udało mu się dotrzeć do tego momentu:

Ktokolwiek wygra, jesteśmy w tym razem. Jesteśmy finalistami, wiec bardzo cieszę się, że do tego etapu dotarłem. Co się zdarzy, to się zdarzy.

Z pewnością Dominic nie zakładał, że z programu zostanie wyeliminowany dzień przed odcinkiem na żywo. Gdy na światło dzienne wyszły jego mroczne wydarzenia z przeszłości (szczegóły tutaj), produkcja postanowiła go wykluczyć z dalszej rywalizacji.

W dniu finału tuż przed emisją odcinka całą sytuację skomentowano w dwóch zdaniach. Później model ani razu nie pojawił się w emitowanych materiałach:

Musieliśmy wykluczyć Dominica, jest nam bardzo przykro z zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy przeprosić naszych widzów – poinformowano.

Dominic D’Angelica odpadł z programu. Co z pieniędzmi za SMS-y?

Wiadomość o wykluczeniu Dominica z programu wywołała prawdziwą burzę. Bulwersowali się nią szczególnie ci, którzy oddali na niego swój głos. Przypomnijmy, że na finalistów (oprócz Dominica walczyli także: Patrycja Sobolewska, Weronika Kaniewska i Mikołaj Śmieszek) można było głosować nie tylko w dniu finału, ale także podczas całego tygodnia poprzedzającego to wydarzenie.

Część osób zaczęła więc dopytywać, gdzie trafią pieniądze z głosowania SMS? Stacja w social mediach zabrała głos, odpowiadając, że głosy oddane na modela wesprą cele charytatywne. Środki finansowe pomogą tym, których najbardziej dotknęła pandemia koronawirusa:

Środki zgromadzone podczas głosowania SMS na Dominica D’Angelica zostaną w całości przekazane na akcję społeczną #TVNpomagajmysobie. Celem tej inicjatywy jest wsparcie osób najbardziej potrzebujących w czasie pandemii. Dzięki akcji wybrane restauracje z całej Polski otrzymają zamówienia na ciepłe posiłki, które w okresie przedświątecznym i świątecznym dostarczą najuboższym.

Warto wspomnieć, że chociaż Dominic nie został zaproszony na finał, gdy ten dobiegł końca, pogratulował zwycięzcy, Mikołajowi Śmieszkowi i pozostałym finalistom.


Co z głosami SMS na Dominica? TVN komentuje

Co z głosami SMS na Dominica? TVN komentuje

Dominic D’Angelica

Dominic D’Angelica

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×