Szukaj

Dominic D’Angelica przerywa milczenie. „Są pewne sprawy, o których muszę wam powiedzieć”

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica przerywa milczenie. Na Instagramie udostępnił filmik, w którym zwraca się do swoich polskich fanów.

Dominic D’Angelica wziął udział w dziewiątej edycji Top ModelW programie świetnie sobie radził, dzięki czemu udało mu się dostać do finału. W ostatnim odcinku programu się jednak nie pojawił. Ponad dobę przed emisją na światło dzienne wypłynęły pewne informacje na temat przeszłości modela.

Ujawniono, że Dominic, gdy miał 22 lata, został skazany przez amerykański sąd. Zarzucono mu współżycie z osobą, która nie skończyła szesnastego roku życia. Gdy te doniesienia obiegły media, uczestnik Top Model wydał oficjalne oświadczenie. Podkreślał w nim, że „nigdy nie uznano go za winnego”. Tłumaczył też, że nie odwoływał się od wyroku, ponieważ nie miał odpowiedniej sumy pieniędzy, by to zrobić.

Wyjaśnienia nie przekonały jednak produkcji show, która wykluczyła go z programu. Przed finałem, który był emitowany na żywo, wydano krótkie oświadczenie. Przeproszono w nim widzów za zaistniałą sytuację.

Jakiś czas później Dominic jeszcze raz zabrał głos w tej sprawie. Podziękował za wsparcie, powiedział, że wkrótce wróci i przedstawi swoje stanowisko. Jego wypowiedzi nie pozostawiła bez reakcji matka ofiary, Jamela Williams. Kobieta zamieściła na Facebooku długi wpis, w którym odnosi się do nagrania. W jej wypowiedzi nie brakuje mocnych słów.

Dominic D’Angelica przerywa milczenie. Co zadeklarował?

D’Angelica nie udostępniał nowych postów w sieci. W czwartkowy wieczór przerwał milczenie. Dodał krótki filmik na Instastory, w którym zwrócił się do swoich fanów. Nie zabrał głosu w sprawie afery, a jedynie złożył świąteczne życzenia:

Wesołych świąt, Merry Christmas. Do moich polskich ludzi — kocham was. Do wszystkich moich europejskich ludzi — Merry Christmas. Kocham was.

Dominic D'Angelica przerwał milczenie

Dominic D’Angelica przerwał milczenie

Dominik obiecał, że tuż przed Nowym Rokiem postara się nagrać kolejny filmik:

Oczywiście są pewne sprawy, o których muszę wam powiedzieć. Postaram się to zrobić jeszcze przed Nowym Rokiem. Ale na tę chwilę chciałem wam życzyć wesołych świąt. Mam nadzieję, że spędzacie wspaniały czas z waszymi rodzinami i przyjaciółmi. I love you guys. Kocham was. Merry Christmas.

Z krótkiego wideo wynika też, że D’Angelica spędza święta ze swoim bratem, Stefenem.


Dominic D'Angelica przerwał milczenie

Dominic D'Angelica przerwał milczenie

Dominic D'Angelica przerwał milczenie

Dominic D'Angelica przerwał milczenie

Dominic D'Angelica przerwał milczenie

Dominic D'Angelica przerwał milczenie

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    niech lepiej sie wezma za nauke a nie za facetami sie uganiaja pija cpaja balety potem placz
    Niech malolata sie wypowie niech prawde powie odrzucil ja i sie zemscila

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×