Szukaj

Dom Zbigniewa Wodeckiego zniszczony! „ Nie da się w nim mieszkać…”

Emerytura Zbigniewa Wodeckiego

Emerytura Zbigniewa Wodeckiego

Co stało się z domem Zbigniewa Wodeckiego?

Zbigniew Wodecki  wiele razy opowiadał o tym, że najlepiej wypoczywa z dala od miejskiego zgiełku. Dlatego kiedy tylko może zaszywa się w swoim domu w Winiarach pod Krakowem, jest on azylem Wodeckiego i jego żony, która włożyła wiele wysiłku w jego urządzenie.

Niestety, wyjątkowo zimna i mokra wiosna sprawiła, że płynąca nieopodal domu Wodeckich rzeka Raba wystąpiła z brzegów i kompletnie zalała dom Wodeckiego. W efekcie czego jest on kompletnie zniszczony!

Niestety, nie da się w nim mieszkać. Wejście do środka grozi kalectwem albo nawet śmiercią, bo ziemia spod budynku osunęła się razem ze zwałami błota. Żal mi tego domu, tak samo jak całej mojej rodzinie. Polubiliśmy go i sporo czasu mu poświęciliśmy. Ogród mojej żony też został zrujnowany – opowiada Wodecki w magazynie Rewia.

Muzyk nie zdecyduje się na remont zrujnowanego domu, tylko prawdopodobnie poszuka czegoś podobnego w miejscu mniej narażonym na ewentualne zalania.

Zobacz: Zbigniew Wodecki zarabia zdecydowanie mniej, niż niejeden z nas. Po 50 latach pracy jego emerytura wynosi jedynie…

Zbigniew Wodecki- Sylwester 2016 Katowice

Zbigniew Wodecki zniszczony dom

Zbigniew Wodecki w Sopocie

Zbigniew Wodecki zalany dom

 


Zbigniew Wodecki wychodzi z Dzień dobry TVN - Paparazzi

Zbigniew Wodecki wychodzi z Dzień dobry TVN - Paparazzi

Zbigniew Wodecki - Kolędowanie z Polsatem 2016

Zbigniew Wodecki - Kolędowanie z Polsatem 2016

Zbigniew Wodecki w Świdnicy

Zbigniew Wodecki w Świdnicy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×