Nikodem Rozbicki gwiazdą międzynarodowej produkcji. Wystąpi u boku najgorętszych nazwisk. Wieniawa może mu pozazdrościć

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki prężnie rozwija swoją karierę. Aktor zagrał w międzynarodowej produkcji obok wielkich nazwisk. Poznajcie szczegóły jego roli.

Nikodem Rozbicki urodził się 4 czerwca 1992 roku w Warszawie. Ukończył studia w instytucie Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. W 2017 roku rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej. Na dużym ekranie zadebiutował w 2012 roku rolą w Bejbi Blues. Film został nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Aktor miał okazję wystąpić również w: dwóch częściach filmu Listy do M., Dywizjon 303, Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 oraz Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Prężnie rozwija swoją karierę aktorską, ale układa mu się także w życiu prywatnym. Od ponad roku jest w szczęśliwym związku z Julią Wieniawą. 22-latka ma za sobą kilka medialnych związków. Spotykała się z Antonim Królikowskim oraz Alkiem Baronem.

Nic więc dziwnego, że para przez długi czas próbowała ukryć swój związek. Wieniawa wyznała, że znali się bardzo długo, ale musieli dojrzeć do tego, by stworzyć relację:

Znamy się od wielu lat. Gdzieś tam od zawsze czuliśmy do siebie miętę. Po prostu w pewnym momencie przyszedł czas dla nas. Najwięcej wolnego czasu poświęcam związkowi. Ta pandemia dała nam to, że mogliśmy się naprawdę dobrze poznać, pojechaliśmy razem na wakacje, na Eurotripa, który trwał prawie miesiąc. Więc ostatnimi czasy po prostu wreszcie żyłam – mówiła Julia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Nikodem Rozbicki w filmie Dom wybranych

Kariera Julii Wieniawy prężnie się rozwija. Aktorka regularnie informuje o kolejnych projektach filmowych. Jej wybranek nie odstaje od niej na krok. 29-latek dostał angaż w międzynarodowej produkcji. Telewizja VTV przygotowuje flagowy reality show Dom wybranych. Nikodem wcieli się w postać dziennikarza Ewrego, który jest kochankiem starszej o 20 lat Molki. Tę rolę odegra Małgorzata Kożuchowska.

Aktor porzuci kobietę dla Ady, która również zakończy dla niego swój obecny związek. Dziewczyna długo nie zagrzała u jego boku. Wkrótce znalazła kolejnego mężczyznę, a po jakimś czasie ginie. Komisarz rozpoczyna śledztwo w sprawie i przesłuchuje powiązanych z nią mężczyzn. W produkcji włosko-polsko-francuskiej poza Nikodemem Rozbickim i Małgorzatą Kożuchowską wystąpili m.in.: Vincent Żuławski, Jan Frycz oraz Irek Czop. Czekacie na premierę?


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki

Komentarze

 • Gość pisze:

  Fajny aktor, tylko jaka, to produkcja międzynarodowa, jakie wielkie nazwiska?

 • Gość pisze:

  Życzę powodzenia Rozbickiemu, niemniej to nie jest projekt międzynarodowy, więc nie popadajmy w przesadny optymizm.

 • takija pisze:

  Fajna para Nikodem i Julka a wstrętnym zazdrośnikom to żal aż d@pę rozwala.Wstyd!

 • X Muza pisze:

  Aktorów wybiera producent bo płaci za wyprodukowanie filmu. Więc tylko jeden tel. rydza i ma narzuconą Kożuchowską 🙄 A jak jeszcze chce trochę kaski od glinskiego czyli od polskiego instytutu filmowego to tym bardziej musi wziąć Kożuchowską 🥴 Szkoda, bo mając taki wybór dobrych aktorek w jej wieku, film na dzień dobry już traci, jeszcze przed obejrzeniem… Tylko brakuje w obsadzie Karolaka 🤮 Nikodem powodzenia!

 • Gość pisze:

  Jest lepiej ekran zdolnych aktorek to znowu ta Kożuchowska

 • Gość bo pisze:

  Fajna para, pasują do siebie,życzę im wytrwałości i szczęścia

 • Ambitny Nikodem pisze:

  NO I CHŁOPAK SIĘ WYBIJA👍
  WYKSZTAŁCONY, PRZYSTOJNY – KARIERA STOI OTWOREM. wieśniawa PEWNIE KIPI Z ZAZDROŚCI, ŻE TO NIE ONA JEST NA ŚWIECZNIKU… MOŻE DOTRZE DO NIEJ , ŻE ŻEBY BYĆ FAKTYCZNIE GWIAZDĄ TRZEBA MIEĆ TEŻ COŚ W GŁOWIE, A NIE TYLKO POKAZYWAĆ TO, CO JUŻ POKAZAŁA… :))
  WSZYSTKIE „KARTY” ODKRTYE I TERAZ CO POZOSTANIE….? NIKODEM TEŻ TYLKO CHWILA I ZMIENI OBIEKT. CHŁOPAK MA OTWARTE DRZWI DO KARIERY, TO PRZECIEŻ NIE BĘDZIE TKWIŁ W TAKIM ZWIĄZKU …… :))

 • GośćGocha pisze:

  Kożuchowska, stara pisiora. Ma rolę przez rydzyka.

 • GośćGocha pisze:

  Kożuchowska słaba

 • GośćDoti pisze:

  Nikodem Ok. Ale Wieniawa? 22 lata i dużo przerzutów! Aktorka od 7 boleści! Aktorka w życiu prywatnym chyba!

 • GośćEwelina pisze:

  Super super aktor, praktycznie każda jego rola super zagrana, napewno dojdzie daleko, a Wieniawa może mu tylko pozazdrościć, moze przestanie zadzierać nos.

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni konkurencja nie śpi kariera przed nimi pani rabczewska kłamie kurw..szony twierdzą źe nie chodzili po dziwk..ch czyli chyba robi mnie w ch..ja ha ha nie wydaje mi sie i to mi wystarczy nie ma wstydu delikatny jest jak się pusci bąka w restauracji ale jak w urzędźie to nawet radosc i to tyle

 • Strzelec pisze:

  Niedawno mówiła, że nikt nie może się z nią równać a tu proszę ! Konkurencja rośnie pod samym nosem ! Mam jednak nadzieję, że będą razem. Bardzo do siebie pasują.

 • Gość pisze:

  Ludzie ogarnijcie się to jest film scenarzyści dobierają aktorów według scenariusza ma być dziennikarz starsza partnerka to jest nikt nie będzie dobierał aktorów wedle uznania oni się na tym znają i wiedzą co robią

  • X Muza pisze:

   Aktorów wybiera producent bo płaci za wyprodukowanie filmu. Więc tylko jeden tel. rydza i ma narzuconą Kożuchowską 🙄 A jak jeszcze chce trochę kaski od glinskiego czyli od polskiego instytutu filmowego to tym bardziej musi wziąć Kożuchowską 🥴 Szkoda, bo mając taki wybór dobrych aktorek w jej wieku, film na dzień dobry już traci, jeszcze przed obejrzeniem… Tylko brakuje w obsadzie Karolaka 🤮 Nikodem powodzenia!

 • Gość pisze:

  Fajny ten Nikodem niech mu się szczęści i kariera się rozwija

 • Goś pisze:

  I tylko patrzeć jak ją zostawi a wogóle z kim on się zadaje porażka

 • GośćEwa pisze:

  I bardzo dobrze,niech mu pseudo gwiazda zazdrości. Może będzie mniej zarozumiała.

  • Suwerenny pisze:

   Nie czekamy na premierę.Gdyby przynajmniej grały w tym gwiazdy zagraniczne to może z ciekawości….A to jest kolejna mielonka czyli strata czasu.

 • Gośćweronika pisze:

  Wszystko bym zaakceptowała,tylko nie Kożuchowska. Ludzie!!! Niech wrzeszczy,udaje infantylna nastolatkę,byle nie w poważnych filmach. Sio…..

 • Gosciowa pisze:

  Pozazdrościć? Raczej pogratulować i cieszyć się z sukcesu partnera.

  • Gość pisze:

   Właśnie. Jak się z kimś jest na poważnie, to się cieszy z jego sukcesu, a nie zazdrości.

 • Magdalena pisze:

  Ależ mi kreatywność pnie Seba. Dziennikarstwo na poziomie szmatlawca. I po co pisać o zazdrości skoro można zamienić to słowo na: dumę, radość z sukcesu partnera. Ale nie! To nie pasuje do formatu portalu nieprawdaż?

 • Maryla pisze:

  Kożuchowska?Brrrrr.

 • Gość pisze:

  Piękni młodzi i zdolni

 • Anka pisze:

  Już kolejnego filmu z krzyczącą Kożuchowską nie zniosę. Naprawdę nie ma innych aktorek?

 • Pppppp pisze:

  W jakim sensie jest to międzynarodowa produkcja, wymienieni są tylko polscy aktorzy…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×