Szukaj

Radek Majdan pokazał mieszkanie z czasów kawalerskich vs teraz. Małgorzata Rozenek zmieniła je w pałac

Radosław Majdan pokazał dom

Radosław Majdan pokazał dom

Radosław Majdan pokazał na Instagramie, jaką metamorfozę przeszedł salon w jego domu. Małgorzata Rozenek z kawalerskiego wnętrza zrobiła prawdziwy pałac.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce powitają na świecie swojego synka. Nie wiadomo jak będzie miał na imię, wiadomo natomiast, że jego mama zrobiła wszystko, żeby zamieszkał w prawdziwym pałacu. Przemianę domu pokazał Radek, zobaczcie, jak kawalerskie wnętrza zmieniły się w wymuskane salony.

Radosław Majdan pokazał metamorfozę salonu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pod koniec zeszłego roku poinformowali, że zostaną rodzicami. Od tego momentu nie ukrywają swojego szczęścia i pokazują zdjęcia, na których widać rosnący brzuszek, udzielają wywiadów, często opowiadają o dziecku i przygotowaniach na jego przybycie.

Małgosia zwierzyła się niedawno na Instagramie, że dopadł ją syndrom wicia gniazda i zabrała się za porządkowanie domu i urządzanie wszystkiego tak, żeby zdążyć przed porodem i nie stresować się przygotowaniami bliżej terminu.

Wicie gniazda… znacie?  Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa  mnie dopadło kilka dni temu gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię (…) – napisała wtedy.

Wczoraj gwiazda pochwaliła się efektami i tym, jak po jej interwencji wygląda salon. Jakiś czas po niej, Radek Majdan postanowił pokazać to pomieszczenie przed zmianami, z czasów kawalerskich i obecnie. Jest spektakularna zmiana. Małgosia zmieniła wnętrze w prawdziwy pałac. Jest luksusowo, choć nie można także odmówić uroku poprzedniemu wystrojowi.

Z kategorii kiedyś/dziś to samo miejsce w domu kawalerskie czasy vs życie rodzinne – napisał.

Internauci zgodni są co do tego, że wnętrze jest spektakularne i proszą, żeby Majdan zdradził jeszcze, jak wygląda pokoik dla synka. Dowiemy się tego zapewne już bardzo niedługo.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała prezent, jaki przygotowała na urodziny Radosława Majdana. Ale go rozpieszcza!


Mieszkanie Radka Majdana przed metamorfozą Małgorzaty Rozenek

Mieszkanie Radka Majdana przed metamorfozą Małgorzaty Rozenek

Mieszkanie Radka Majdana po metamorfozie Małgorzaty Rozenek

Mieszkanie Radka Majdana po metamorfozie Małgorzaty Rozenek

Mieszkanie Radka Majdana przed i po metamorfozie Małgorzaty Rozenek

Mieszkanie Radka Majdana przed i po metamorfozie Małgorzaty Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×