Wojciechowska odmieniła dom Kossakowskiego. W nowych wnętrzach uczczą szczególną rocznicę

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie bez powodu nie chcą ze sobą pracować. Para grubą kreską oddzieliła życie zawodowe od prywatnego. A w tym drugim dzieje się więcej, niż mogłoby się nam wydawać.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą od 2018 roku. Coraz częściej pojawiają się wzmianki o ich ślubie. Oboje prowadzą jednak bardzo intensywny tryb życia. Martyna podróżuje po świecie, kręcąc kolejne odcinki programu Kobieta na krańcu świata, a Przemek spełnia się jako prowadzący program Down The Road. Zespół w trasie dla stacji TTV.

Wojciechowska i Kossakowski nie chcą ze sobą pracować. Dlaczego?

Grafik pary jest naprawdę napięty. Martyna aktualnie podróżuje po Afryce, a Przemek został w Polsce wraz z córką ukochanej – Marysią. Podobno w pewnym momencie pojawił się pomysł, by Kossakowski i Wojciechowska połączyli nie tylko swoje życie prywatne, ale również zawodowe. Zakochani mogliby wtedy spędzać więcej czasu we dwoje. Czy tak się stanie?

Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo. Szanujemy siebie, swoją odrębność i dobrze nam z tym. W naszym związku stawiamy na szczerość i szczerze mówiąc, nie planujemy wspólnej pracy – wyznała Martyna Wojciechowska tygodnikowi Na żywo.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – Bal TVN 2018

Swoje stanowisko w tej sprawie wyraził również Przemek:

My jesteśmy ludźmi, którzy tak jak bohaterowie mojego cyklu są zainteresowani tym, żeby się dogadywać, żeby był kompromis – dodał Przemek.

Para podróżników grubą kreską oddziela pracę od związku. Martyna i Przemek nie chcą zakłócić swojej rodzinnej sielanki problemami zawodowymi.

Dom Przemka Kossakowskiego na Podlasiu

Po powrocie Wojciechowskiej z Afryki, zakochani planują spędzić czas w domu Przemka na Podlasiu. Podobno Martyna traktuje go jak swój własny. Dba o każdy szczegół, nadała mu drugie życie.

Coraz bardziej widać w nim kobiecą rękę. Martyna dba o to, żeby dobrze się tam czuli – wyznał przyjaciel pary.

Dom Przemka Kossakowskiego stał się azylem pary. Przyjaciel podróżników mówi też, że po powrocie Martyny z czarnego lądu planują wyprawić huczne urodziny Przemka właśnie w jego willi. Zaproszenie na przyjęcie otrzymają najbliżsi przyjaciele i rodzina.

Będzie sielsko z ogniskiem i rozmowami do białego rana – dodaje źródło gazety.

Już teraz życzymy udanej imprezy.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska – Promemoria Warsaw

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska – Promemoria Warsaw

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×