Zwycięzcy pierwszej edycji „Domu Marzeń” sprzedają nagrodę! Cena za willę jest horrendalnie wysoka!

dom-marzen

dom-marzen

„Dom Marzeń”: Zwycięzcy sprzedają posiadłość

Dom Marzeń zadebiutował w stacji TVN latem 2016. Obok Projektu Lady była to nowość letniej ramówki telewizji Edwarda Miszczaka. W reality show biorą udział pary, które od podstaw budują tytułowy dom, który jest również nagrodą główną w show.  W każdym tygodniu uczestnicy nominują do odpadnięcia duet. Nad całą rywalizacją czuwa Ula Chincz.

Pierwszą edycję programu wygrała przesympatyczna i pełna uroku para, Marzena i Richard Mitan. Laureaci budowlanego reality show otrzymali dom o powierzchni 315 metrów. Wartość całej nagrody to 2,5 miliona złotych. Para do samego końca nie wierzyła w zwycięstwo, choć po ogłoszeniu werdyktu radości było co nie miara.

Tak naprawdę to w ogóle nie rozumiemy, co się stało. Nikt się nie spodziewał, że wygramy to my. Ja nie wierzę w to do tej pory. Na pewno będziemy spędzać dużo czasu w tym niesamowitym domu, bo musimy się nim nacieszyć. – powiedzieli Marzena i Richard po finale programu.

Jak się okazało, wystarczył rok, aby małżeństwo nacieszyło się nową posiadłością. Dom został wystawiony na sprzedaż lub wynajem. Cena jaką zażądali zwycięzcy pierwszej edycji „Domu Marzeń” jest o prawie pół miliona wyższa niż początkowa wartość nieruchomości. Willę można kupić za 2,9 tys złotych, bądź wynająć za ok. 15 tysięcy.

Zaskakujące słowa Uli Chincz: “Tata nie byłby ze mnie dumny”

Zwycięscy Domu Marzeń

Zwycięzcy Domu Marzeń

Ula Chińcz poprowadzi nowy program TVN

Ula Chińcz poprowadzi nowy program TVN „Dom marzeń”


Zwycięscy Domu Marzeń

Zwycięscy Domu Marzeń

Dom Marzeń

Dom Marzeń

Ula Chińcz poprowadzi nowy program TVN

Ula Chińcz poprowadzi nowy program TVN "Dom marzeń"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×