Szukaj

Zdjęcia sypialni Karola i Camilli obiegły świat. Dokładnie tak wyobrażaliśmy sobie luksus w królewskim wydaniu

Książę Karol i Camilla

Książę Karol i Camilla

Książę Karol i jego żona Camilla zdecydowali się ujawnić rąbka tajemnicy i pokazali luksusowe wnętrza. Zobaczcie, jak wygląda królewska sypialnia.

Książę Karol i Camilla, księżna Kornwalii, są właścicielami kilku nieruchomości, w tym posiadłości Birkhall w Szkocji, Clarence House w Londynie, Llynywermod w Walii i Highgrove House w Gloucestershire.

Podczas pandemii koronawirusa para przebywała w różnych miejscach, w Clarence House, jak i Birkhall. W czasie swoich pobytów zdecydowali się na uchylenie rąbka tajemnicy i odkryli królewskie wnętrza. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.

Sypialnia księcia Karola i Camilli odsłonięta. Robi wrażenie

Tuż przed tym, jak książę Karol kupił Highgrove House w Cotswolds w sierpniu 1980 roku, ukazało się zdjęcie żółtej sypialni obrazującej piękne wnętrze. Znajduje się tam wzorzysta tapeta, najprawdopodobniej żółta i stąd też wzięła swoją nazwę. Na jej środku znajduje się duży  dywan. Meble są drewniane. Jest tu szafka nocna wraz z dopasowaną do niej lampą, biurko na końcu łóżka i dopasowane do całości zasłony. Ozdobą ścian są oprawione dzieła sztuki.

Książę Karol po raz pierwszy przeprowadził się do tego domu z księżną Dianą i jego dwoma synami księciem Williamem i księciem Harrym. W posiadłości oprócz tego znajduje się osiem kolejnych sypialni i sześć łazienek, a także piękne ogrody, które zostaną ponownie otwarte dla publiczności jeszcze w tym roku po pandemii koronawirusa.

W tym samym czasie, gdy ukazało się zdjęcie sypialni, odsłonięto także widok na salon. Podobnie jak w sypialni, znajdują się tam kwieciste zasłony i kwiatowa sofa wraz z czterema osobnymi fotelami. Pomieszczenie uzupełniają trzy drewniane stoliki boczne, z dopasowanymi lampami oraz kilkoma wazonami wypełnionymi z kwiatami.

W jadalni natomiast znajduje się duży drewniany stół z miejscem dla sześciu osób, oraz kwiecistych zasłon. Na ścianie widać również dwa oprawione zdjęcia i dwa zamontowane kandelabry. Całość prezentuje się niezwykle stylowo.

Książę Karol i Camilla używają Highgrove House jako wiejskiego odosobnienia i chociaż wrócili teraz do Clarence House w Londynie, prawdopodobnie będą mieli nadzieję odwiedzić Highgrove House wkrótce po tym, jak nie będą w stanie tego zrobić.


wnętrze domu księcia Karola i Camilli

wnętrze domu księcia Karola i Camilli

prince-charles-camilla-home-living-room-z-z

wnętrze domu księcia Karola i Camilli

wnętrze domu księcia Karola i Camilli

wnętrze domu księcia Karola i Camilli

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×