Joanna Mazur czekała na tę chwilę całe życie. Właśnie wprowadziła się do mieszkania, które dostała w „TZG”

Joanna Mazur wprowadziła się do nowego domu

Joanna Mazur kilkanaście dni temu wprowadziła się do nowego mieszkania. Jak je urządziła i gdzie się znajduje? O szczegółach opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Joanna Mazur, to niewidoma biegaczka, która na swoim koncie ma spore sukcesy – jest m.in. medalistką mistrzostw świata i Europy niepełnosprawnych. Ma niesamowitego ducha walki, o czym można było się przekonać w czasie wiosennej edycji Tańca z gwiazdami. W parze z Jankiem Klimentem tańczyła niesamowicie, dzięki czemu wygrała Kryształową Kulę.

Joanna Mazur wprowadziła się do mieszkania. Jak się jej mieszka?

W czasie trwania programu widzowie nie tylko mogli zobaczyć niemal perfekcyjny taniec Joanny, ale także poznać jej historię. Ta nie była jednak kolorowa. Okazało się, że niewidoma biegaczka mieszkała w ciasnym akademiku, w którym musiała dzielić łazienkę z innymi mieszkańcami.

Historia Mazur poruszyła widzów, którzy ruszyli ze zbiórką pieniędzy. Wśród nich był też biznesmen, który będąc pod wrażeniem występów Joanny, postanowił podarować jej dwupokojowe mieszkanie w Krakowie.

Joanna Mazur dostała mieszkanie od dewelopera

Joanna Mazur dostała mieszkanie od dewelopera

Biegaczka niedawno się wprowadziła do swoich czterech kątów, o czym poinformowała dziennikarzy tygodnika Świat&Ludzie. Zdradziła też, jak wygląda jej mieszkanie:

Mieszkam w nim od kilkunastu dni. Wspaniale się w nim czuję. Oczami wyobraźni widziałam, jakie powinno być i z pomocą pani architekt właśnie tak je urządziłam – mówi dziennikarzom tygodnika „Świat i ludzie”.

Nowe mieszkanie Mazur ma dwa pokoje i znajduje się na nowoczesnym osiedlu. W tym miejscu może odpocząć po treningach i zrelaksować się przed kolejnymi wyzwaniami. Chociaż Joanna nie pobiegnie w Dubaju, przygotowuje się do kwalifikacji w Tokio, o czym poinformowała swoich obserwatorów w sieci:

Zbyt wielki szacunek mamy do barw oraz orzełka, żeby jechać na MŚ bez optymalnej formy. Robimy krok w tył, aby za chwilę w swoim stylu przyśpieszyć i doprowadzić Was do euforii, Już teraz przygotowujemy się do rywalizacji o kwalifikację na Igrzyska w Tokyo by reprezentować godnie Nasz Kraj na najważniejszej imprezie czterolecia

View this post on Instagram

1️⃣1️⃣listopada – Niepodległa Polska ❗️ My sportowcy mamy zaszczyt dumnie startując w biało czerwonych strojach z Orłem na piersi reprezentować Polskę na największych imprezach międzynarodowych podczas najważniejszych startów???????????????? W tym roku niestety zabraknie Nas na startcie w Dubaju. Zbyt wielki szcunek mamy do barw ????????oraz orzełka ????, żeby jechać na MŚ bez optymalnej formy????‍♂️????‍♀️ Robimy krok w tył, aby za chwilę w swoim stylu przyśpieszyć i doprowadzić Was do euforii ???????????????? Już teraz przygotowujemy się do rywalizacji o kwalifikację na Igrzyska w Tokyo by reprezentować godnie Nasz Kraj na najważniejszej imprezie czterolecia???????? #niepodległa #polska #duma

A post shared by Mazur&Stawicki_T11_RunningPair (@mazurstawicki_t11_runningpair) on

Trzymamy kciuki!

Zobacz: W „Tańcu z gwiazdami” padł rekord! Joanna Mazur z największą wygraną historii wszystkich polskich edycji show!

 


Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Joanna Mazur i Jan Kliment – finał Tańca z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment – finał Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×