Apartament Cher trafił na sprzedaż. Niewyobrażalny luksus za ponad 6 milionów dolarów

Cher

Cher

Na rynek trafił właśnie luksusowy apartament, który urządziła Cher. Dwupoziomowe cudo znajduje się w słynnym wieżowcu Sierra Towers we Wschodnim Hollywood, który od dekad jest ulubioną lokalizacją miejskich elit.

Apartament wygląda, jakby gwiazda dosłownie przed chwilą go opuściła. Cher kupiła ponad dwustumetrowe mieszkanie za 3 miliony dolarów w 2006 roku i przekształciła je w inspirowane stylem balijskim cudo wnętrzarstwa. Nieruchomość trafiła na rynek w 2013, ale wtedy kosztowała już 5,5 mln dolarów. Aktualnie cena wynosi ponad 6 mln.

Dom Cher. Jak go urządziła?

Na dolnym poziomie apartamentu do dyspozycji mieszkańców jest przestronny living room, jadalnia i kuchnia. Ze wszystkich pomieszczeń jest wyjście na balkon z zapierającym dech widokiem na Los Angeles i Ocean Spokojny. Spiralnymi schodami dotrzemy na drugi poziom, gdzie zlokalizowana jest główna sypialnia, łazienka, hol i kolejny balkon ze zjawiskowym widokiem.

Zawsze chciałam mieć apartament z bardzo dużą sypialnią – wyznała Cher czasopismu „Architectural Digest” w 2010 roku.

I wyjaśniła powód takiego pragnienia, sięgając do początków swojej kariery:

Dlatego, bo tak naprawdę to jest miejsce, gdzie żyję, poczynając od pierwszych dni z Sonnym, kiedy było nas stać wyłącznie na sypialnię – dodała.

Cher zależało także, żeby przestrzeń była „odrobinę etniczna, pikantna i romantyczna”. Całość designu apartamentu określiła jako „sanktuarium”. Żeby uzyskać zamierzony efekt, zwróciła się do projektanta Martyn Lawrence-Bullard, która jest odpowiedzialna za wystrój domów Kylie Jenner, Osbournów i Christiny Aguilery.

Gdyby Cher nie była piosenkarką, zdecydowanie powinna zostać dekoratorką – opowiadała o współpracy z gwiazdą Lawrence-Bullard.

Okazało się bowiem, że Cher była niezwykle zaangażowana w proces projektowania tego zjawiskowego apartamentu.

Cher była bardzo zaangażowana od samego początku w projekt. Jeździłam do jej domu, właziłam na łóżko i razem przekopywałyśmy się przez wszystkie próbki kolorów – dodała projektantka.

Zaś Cher o współpracy z jej projektanckim guru wypowiedziała się następująco:

Podczas gdy ja wiem czego chcę dopiero kiedy to zobaczę, Martyn potrafi moje pragnienia zwizualizować.

Zdaje się, że Martyn doskonale wyczuł wszelkie niuanse wnętrzarskich pragnień Cher, bo gwiazda podsumowała ich współpracę znamiennym zdaniem.

Ostatecznie, nasze wrażliwości były po tej samej, ponieważ ona też jest artystką. A rezultat jest taki, że nigdy nie czuję się zmęczona wracając do tego pięknego, pełnego spokoju miejsca.

Cher śpiewa cover Abby „Chiquitita”

Oczywiście, przede wszystkim Cher jest piosenkarką. W ostatnich dniach ukazał się jej nowy singiel. To cover przeboju Abby Chiquitita nagrany po hiszpańsku. Cały dochód ze sprzedaży singla gwiazda zdecydowała się przekazać na UNICEF.

Traktujmy wszystkie dzieci na świecie, jak własne – zaapelowała na swoim Instagramie.

A wracając do apartamentu, ciekawe czy długo będzie czekał na nabywcę?


Apartament Cher

Apartament Cher

Apartament Cher

Apartament Cher

Apartament Cher

Apartament Cher

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×