Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

SPŁONĄŁ dom Caitlyn Jenner! Z luksusowej posiadłości zostały tylko zgliszcza!

Dom Caitlyn Jenner spłonął

Co się stało?!

Dom Caitlyn Jenner spłonął

Wygląda na to, że Caitlyn Jenner została tymczasowo bezdomna. Transseksualna celebrytka, której córki – Kendall Jenner i Kylie Jenner – podbijają show-biznes, właśnie straciła swoją ukochaną posiadłość w Malibu. Szalejące w Stanach Zjednoczonych pożary strawiły jej ogromny dom w mgnieniu oka, zostawiając zgliszcza i nic poza nimi.

W południowej Kalifornii od kilku dni panuje popłoch i gorączkowa ewakuacja. Pożar Woolsey zaatakował w pobliżu obszaru, na którym mieszczą się domy znanych i lubianych amerykańskich gwiazd. Jak donosi TMZ, Kim Kardashian i Khloe Kardashian ewakuowały się z okolicy już kilka dni temu. Caitlyn, której na szczęście nic się nie stało, nie miała tyle szczęścia ile przyrodnie córki i straciła swoją luksusową posiadłość.

Dom znajdował się przy plaży i, niestety, w samym centrum szalejącego pożaru. Wygląda zresztą na to, że posiadłość od początku była przeklęta. Jenner wprowadziła się do domu w 2016 roku, a w 2017 huragan zerwał dach z całego budynku. Odbudowano go stosunkowo niedawno, na szczęście wtedy nie wymagało to rewolucji, ale tym razem z jej willi nie został nawet kamień na kamieniu.

Klęski żywiołowe często dotykają tamtego regionu, ale na szczęście do tej pory gwiazdom udawało się umykać w porę przed niebezpieczeństwem. Amerykańskie media donoszą jednak, że pożar kompletnie wymknął się spod kontroli i nie udaje się go opanować.

 

Olśniewająca metamorfoza Caitlyn Jenner! W nowej fryzurze ciężko ją rozpoznać. Wygląda pięknie!

Kanye West wkopał Caitlyn Jenner! Bezczelnie opublikował SMS-a ze zdjęciem jej partnerki!

Masakra! Caitlyn Jenner straszy na Instagramie! Z jej twarzą stało się coś bardzo niedobregoCzy Caitlyn Jenner dobrze się ubiera?

×