Doda zrobiła coś czego boją się inne gwiazdy – pokazała okładkę „Vivy!” bez retuszu! Widzicie różnicę?

Doda na okładce z mamą

Doda na okładce z mamą

Doda z mamą bez retuszu na okładce „Vivy!”

Już jutro trafi do kiosków najnowszy numer magazynu Viva!, którego głównymi bohaterkami są Doda i jej mama Wanda Rabczewska. Panie będą opowiadać o trudnych chwilach w życiu, chorobie seniorki i sile miłości, która potrafi zdziałać cuda.

Zobacz: Doda z Wandą Rabczewską na okładce Vivy!: „Mamo, musisz wyzdrowieć!”

Piosenkarka podsyca atmosferę wokół okładki i dziś pokazała ją bez retuszu. Widzimy na niej jedynie zdjęcie gwiazdy z rodzicielką i tytuł gazety. Nie ma zajawek, tytułów i nazwisk, które zawsze pojawiają się po bokach tytułowej strony. Podpisała je:

Zdjęcie bez retuszu na dobranoc – tak samo prawdziwe jak wywiad! Jutro w kioskach

Z kolei na swoim Facebooku zamieściła wzruszający wpis, w którym zachęca do przeczytania wywiadu, ponieważ jak twierdzi będzie to jedyny komentarz na temat ostatniej medialnej nagonki na jej rodzinę.

Jutro w sprzedaży pojawi się „Viva!” a w niej wywiad ze mną i moją mamą. Najtrudniejsza rozmowa w moim życiu, która wcale nie była dla mnie przyjemnością. To rozliczenie z „plotkarską rzeczywistością”, które należało się mojej mamie ;( Mój jedyny i ostateczny komentarz na podłość, która spotkała moją rodzinę. Nie jest to żaden żal, ani skarga. Po prostu dzielę się z Wami po roku przykrą lekcją życia, choć niezasłużoną. Daliśmy radę i tylko to się liczy. To historia, która nauczyła mnie wiele i wiem, że wiele może dać również innym. Wy też bądźcie silni i wspierajcie swoją rodzinę. Pamiętajcie, że miłość to najlepsze lekarstwo.  I U mamo – czytamy

Nie możemy się doczekać tego numeru. Zajrzyjcie do nas z samego rana, a przeczytacie fragmenty wywiadu Dody i Wandy Rabczewskiej.

Doda z mamą na okładce "Vivy!" bez retuszu

Doda z mamą na okładce „Vivy!” bez retuszu

Doda i Wanda Rabczewska na okładce Vivy - wrzesień 2015

Doda i Wanda Rabczewska na okładce Vivy – wrzesień 2015

Doda na okładce z mamą

Doda na okładce z mamą Wandą Rabczewską

Doda z mamą Wandą Rabczewską

Doda z mamą Wandą Rabczewską


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×