Doda zachwycona filmem „Miasto 44”!

Fotografia: Instagram.com

Film Janka Komasy, Miasto 44 zrobił ogromne wrażenie na oglądających. Produkcja pochłonęła 24 miliony, które reżyser zbierał przez 8 lat. Jego poświecenie się opłaciło, bo do kin przyszło ponad milion widzów.

Do grona tych osób dołączyła ostatnio Doda.

Gwiazda zachwyciła się obrazem młodego reżysera do tego stopnia, że postanowiła zaangażować się w terenową grę edukacyjną dla dzieci Luneta Czasu i Powstanie Warszawskie organizowaną na terenie Uniwersytetu Warszawskiego.

Na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie, na którym widać jak na białej kartce maluje czerwoną farbą znak Polski Walczącej i podpisała je:

Film ” miasto 44″ zrobił na mnie tak wielkie wrażenie ,ze od jakiegoś czasu nie jestem tą samą osobą. Polecam go zwłaszcza młodym ludziom.Jeżeli macie w sobie choć trochę wrażliwości ,wychodząc z kina spojrzycie na wszystko ,a zwłaszcza nieżyjących rodaków z ogromnym szacunkiem i dumą.Po przeczytaniu dwóch książek,wywiadów i odwiedzeniu muzeum powstania, nadeszła pora na ruszenie głową i…. pędzlem:)Właśnie maluję terenową grę edukacyjną dla dzieci Luneta Czasu i Powstanie Warszawskie organizowaną na terenie Uniwersytetu Warszawskiego;)

Podejrzewaliście, że nasza królowa może się czymś tak zachwycić?

Doda malująca grę edukacyjną

Fotografia: Instagram.com

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×