Szukaj

Doda nie słucha mamy! Wanda Rabczewska nie chce, żeby córka angażowała się w związek z Emilem Haidarem

Doda kilka dni temu pokazała na Instagramie zdjęcie, które podpisała bardzo wymownie Mr i Mrs (zobacz: Doda i Emil Haidar wzięli ślub?!). Jej fani od razu zaczęli snuć domysły, czy ich idolka naprawdę tak szybko zdecydowała się zalegalizować związek z Emilem Haidarem. Amosferę dodatkowo podkręciły wypowiedzi wokalistki o tym, że jej podejście do wielu spraw się zmieniło. uspokoiła się i że od jakiegoś czasu ma innego priorytety.

Wydawać by się mogło, że jej mama, Wanda Rabczewska, która zawsze powtarzała Dodzie, że rodzina jest najważniejsza, będzie się cieszyć, że córka postanowiła się ustatkować. Okazuje się, że mama artystki jest nieco zaniepokojona intensywnością znajomości Doroty i Emila Haidara, którzy mimo jej sugestii i tak zamieszkali razem.

Doda tyle razy cierpiała przez mężczyzn, że teraz matka poleciła jej, by się za bardzo nie angażowała i traktowała nowy związek luźno. Choć nie miała powodów, by znielubić Emila, to woli, by Doda miło się nim zaskoczyła, niż srogo rozczarowała. Odradzała jej też wspólne mieszkanie z Haidarem, bo znają się krótkko, ale córka jej nie posłuchała – twierdzi informator Faktu. – Doda założyła sobie, że 2015 jest dla niej rokiem przełomu. Chce się wreszcie ustatkować. Jest już po trzydziestce i marzy o ślubie.

Doda i Emil Haidar spotykają się ze sobą od kilku miesięcy. Byli już na wspólnych wakacjach, towarzyszyli też sobie w Boże Narodzenie i Sylwestra. Wokalistka jednak nie zdecydowała się u jego boku wystąpić oficjalnie na żadnym przyjęciu. Jak tłumaczy, to dlatego, że wyciągnęła wnioski z przeszłości – żadnemu jej z byłych związków nie służył blask fleszy.

Fotografia: screen z Instagram.com

Fotografia: screen z Instagram.com


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×