Wirtualna Polska

Doda rozpacza, a Pachut się bawi. „Chciałabym być szczęśliwa, zakochana, chciałabym po prostu…”. Tak reagują na rozstanie

Doda rozpacza, a Pachut się bawi. „Chciałabym być szczęśliwa, zakochana, chciałabym po prostu…”. Tak reagują na rozstanie

Doda

Wygląda na to, że związek Dody i Dariusza Pachuta należy już do przeszłości. Szczęście piosenkarki nie trwało długo. Nie kryjąc emocji, wokalistka przerwała wywiad podczas prezentacji ramówki Polsatu. Jej były partner w tym czasie dyskutował z fanami i zapraszał do wspólnej wyprawy i  pisania na priv.

Wirtualna Polska

Doda była w kilku związkach, z czego dwa razy stanęła na ślubnym kobiercu. Niestety, jak dotąd, nie znalazła szczęścia u boku żadnego z mężczyzn, z którymi się związała. Najsłynniejsze jej relacje to te z Radosławem Majdanem, Adamem Darskim, Błażejem Szychowskim, Emilem Haidarem, Emilem Stępniem i ostatnio – Dariuszem Pachutem. Piosenkarka najtrudniejsze dotąd momenty przeżywała po rozstaniu z producentem filmowym, Emilem Stępniem. Teraz jednak też nie jest jej lekko i to widać, gdy udziela wywiadów na żywo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rozstanie Dody i Dariusza Pachuta

W połowie lipca piosenkarka i jej partner usunęli wszystkie wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych, przestali się też nawzajem obserwować. To w świecie show-biznesu oznacza najczęściej jedno – rozstanie. Choć ani jedno, ani drugie nie potwierdzało ostatecznie krążących plotek, to sygnałów co do zerwania było więcej.

Piosenkarka wrzucała na Insta zdjęcia, opatrzone wieloznacznymi opisami, schudła też, stwierdzając, że to przez nerwy. Ostatecznie, tuż przed ogłoszeniem nowej ramówki Polsatu, Doda poprosiła, by nie dopytywać o jej życie prywatne.

Podczas wywiadów dziennikarz serwisu Pomponik spytał ją, czemu po następnej płycie wokalistka nie planuje trasy koncertowej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Bo nadal nie wierzę jeszcze do końca, że jestem w stanie spełnić swoje marzenia i przełożyć z mojej głowy, z moich marzeń to wszystko na scenę. Jeżeli mi się uda to zrobić, to nie jestem pewna raczej, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że nikt tego nie będzie w stanie powtórzyć, nawet ja. A ja nie chcę gryźć własnego ogona – wyznała Doda.

Doda rozpacza, a Pachut się bawi

Podczas wywiadu wydarzyło się coś, czego nie spodziewała się sama artystka. Podczas odpowiadania na pytanie o trasę koncertową, gwiazda przerwała wypowiedź.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na ten moment uważam, że nie będzie. Chciałabym być szczęśliwa, zakochana, chciałabym po prostu… Weź to wyłącz – mówiła łamiącym się głosem Doda, po czym zasłoniła dłonią twarz.

Tymczasem Dariusz Pachut nie przejmuje się zbytnio całą sytuacją i korzysta z życia. Był już widziany w Warszawie w restauracji z grupą znajomych. Wyszedł stamtąd, trzymając za rękę, pewną blondynkę. Na Insta także dyskutuje z fanami jak gdyby nigdy nic.

Wirtualna Polska

Jest akcja. Chciałbym zaprosić chętne osoby, 20-24 sierpnia w Dolomity na ferraty. Mam jeszcze ostatnie cztery miejsca na wyjazd. Więcej informacji na priv, ale myślę, że będzie to mega fajna przygoda. Zapraszam na priv. Wszystkie pytania odnośnie sprzętu, całego wyjazdu, każdemu z osobna opowiem, odpiszę, także czekam na wasze info i zapraszam – opowiadał na Stories.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy po rozstaniu Pachut zachowuje się, jakby nic złego się nie stało. Byliście fanami tej pary?


364636128_18376886425015807_6638141275244292020_n

Doda na nowym zdjęciu

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Doda, Dariusz Pachuta

Doda, Dariusz Pachuta

Doda (KAPIF)

Doda (KAPIF)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×