Do „Na dobre i na złe” po długiej przerwie wraca jedna z czołowych gwiazd. Już na starcie jej postać mocno namiesza

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, to serial, który już od ponad dwóch dekad gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Do produkcji po dłuższej przerwie wraca jedna z głównych postaci. W nowych odcinkach nie zabraknie emocji. 

Na dobre i na złe to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Na antenie zadebiutował w 1999 roku. Od tej pory regularnie pojawia się na antenie telewizyjnej Dwójki. Od ponad dwóch dekad nie traci on zainteresowania fanów, którzy tłumnie zasiadają przed odbiornikami, by podglądać losy bohaterów tej kultowej już produkcji. Opowiada ona perypetie personelu i pacjentów szpitala z miasteczka Leśna Góra, które znajduje się nieopodal Warszawy.

Przez wiele lat w serialu zagrała niezliczona ilość postaci. Chociaż główna obsada, która rozpoczynała całą opowieść i pojawiała się w pierwszych odcinkach, z biegiem czasu została wymieniona na nową, to fani tej produkcji nadal chcą oglądać kolejne wątki. Jedną z aktorek, która dzięki pojawieniu się na planie zyskała wielu fanów, jest Emilia Komarnicka-Klynstra. Aktorka po dłuższej przerwie ponownie powraca na plan.

Na dobre i na złe: Emilia Komarnicka-Klynstra wraca do serialu

Emilia Komarnicka-Klynstra przez ostatnich kilka lat wciela się w postać serialowej Agaty Woźnickiej. W produkcji zadebiutowała w 2008 roku i od tamtej pory widzowie z zapartym tchem śledzą losy odgrywanej przez nią postaci. Aktorka dzięki pojawieniu się na planie zyskała nie tylko uznanie widzów, ale spotkała też miłość. Związała się z Redbadem Klynstrą, który w Na dobre i na złe wcielał się w postać anestezjologa. Para w 2017 roku wzięła ślub i doczekała się już dwojga dzieci. W 2018 roku na świecie pojawił się ich synek Kosma, a kilka miesięcy temu doczekał się młodszego brata Tymoteusza.

Po dłuższym urlopie spowodowanym ciążą i narodzinami drugiego syna aktorka postanowiła wrócić do serialu. Postać Agaty pojawi się w premierowych odcinkach, które zobaczymy na antenie po wakacyjnej przerwie.

Czy lekarka wróci po to, by się zemścić? Ta wiadomość z pewnością zelektryzuje fanów serialu, którzy mają nadzieję, że serialowa Agata w końcu rozprawi się z Maksem (Tomasz Ciachorowski). Czy po tym, jak były kochanek oszukał ją i- jak wszystko na to wskazuje- zmuszał do seksu podległe mu pielęgniarki- drania spotka zasłużona kara? Z pewnością będzie ostro i gorąco! – czytamy w Fakcie.

Wygląda na to, że po wakacyjnej przerwie scenarzyści przygotowali dla widzów prawdziwy pakiet emocji. Czekacie na nowe odcinki z udziałem Emilii?


Na dobre i na złe odcinek 621, Szczepan (Kamil Kula), Lena (Anita Sokołowska), Agata (Emilia Komarnicka)

Na dobre i na złe odcinek 621, Szczepan (Kamil Kula), Lena (Anita Sokołowska), Agata (Emilia Komarnicka)

Na dobre i na złe odcinek 620, Agata (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula)

Na dobre i na złe odcinek 620, Agata (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula)

Na dobre i na złe Adam (Grzegorz Daukszewicz), Agata (Emilia Komarnicka)

Na dobre i na złe Adam (Grzegorz Daukszewicz), Agata (Emilia Komarnicka)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×