Jaki jest prawdziwy powód, dla którego Wojciech Amaro odszedł z „Hell’s Kitchen”? 'Miał już dość…”

Wojciech Modest Amaro nie poprowadzi już Hell's Kitchen

Wojciech Modest Amaro nie poprowadzi już Hell's Kitchen

Dlaczego Wojciech Modest Amaro odszedł z Hell’s Kitchen

Fani Hell’s Kitchen przeżyli szok, gdy w finałowym odcinku programu Wojciech Modest Amaro oznajmił, że odchodzi z show i tym samym rezygnuje z pełnienia funkcji prowadzącego:

Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w „Hell’s Kitchen” skończyła się. Każdą pracę traktuję nadzwyczaj poważnie i sumiennie. Tak też było z „Piekielną Kuchnią” – chciałem pokazać prawdziwe oblicze kuchni, ale i dać wiarę młodym ludziom we własne siły. Przekazałem im jedyną receptę na sukces: ciężka praca, zaangażowanie i konsekwencja – żadnych dróg na skróty. „Hell’s Kitchen” jest w świetnej kondycji i z pewnością będzie tak też mimo braku mojej osoby. Wciąż możecie mnie oglądać w programie „ TOP CHEF Polska” i zaczynam pracę nad nowym projektem

Restaurator dodał, że zamierza stworzyć restaurację w Londynie. Okazuje się jednak, że powód dla którego Wojciech zrezygnował z dalszego udziału w show może być zupełnie inny.

Po prostu poczułem w sercu, że tak należy zrobić. Uznałem, że na tym etapie pieniądze nie są dla mnie najważniejsze. Nie palę mostów, nie tworzę konfliktów, dziękuję za tak ogromną szansę, jaką było zrobienie tego formatu. Teraz czas na coś innego – mówi Amaro w rozmowie z Fleszem.

Znajomy szefa kuchni ma jeszcze inne wyjaśnienie:

Wojtek miał dość wizerunku zamordysty. Przecież on nie jest aktorem. Krzyczenie na ludzi zwyczajnie za dużo go kosztowało – dodaje

Nie da się jednak ukryć, że surowe komentarze Wojciecha dodawały programowi charakteru i pikanterii. Żałujecie, że odszedł z show?

Zobacz: Wojciech Modest Amaro odchodzi z „Hell’s Kitchen”!

Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie

Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×