Zmiany w programie „Kuby Wojewódzkiego”. Usunięto kluczowy element show i od razu wyniki poszybowały w górę

Kuba Wojewódzki: wiek

Kuba Wojewódzki: wiek

Ruszył 31. sezon programu Kuby Wojewódzkiego, a w nim wielka zmiana. Po latach emisji z obsady zniknęła kluczowa postać. Ku zaskoczeniu wielu – wyniki zamiast spadać, szybują w górę!

Kuba Wojewódzki to postać mocna, kontrowersyjna i lubiąca głośno wypowiadać swoje zdanie. Niekiedy spotyka się to jednak z nieprzychylnym odbiorem. Ostatnim razem na kanapie Dzień Dobry TVN nie oszczędził znajomych z branży:

Katarzyna Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko osobą w telewizji. Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w Truman Show, bo sprzedaje wszystko włącznie z prywatnością swoją i swoich dzieci… – wymieniał kolejno.

Dwa dni po wypowiedzeniu tych słów, dziennikarz poinformował na swoim Instagramie, że po 20 latach jego telewizyjne show znika z anteny. Jak się jednak później okazało, był to ze strony Kuby pstryczek w nos i kolejna prowokacja, mająca na celu promować kolejny odcinek widowiska.

Wodzianka zniknęła z programu Kuby Wojewódzkiego

Wyemitowano już kilka odcinków 31. sezonu programu Wojewódzkiego. Jak donoszą dziś Wirtualne Media — ku zdziwieniu widzów, w telewizyjnym show zabrakło roznegliżowanej hostessy. Ani Kuba, ani biuro prasowe TVN Grupy Discovery nie zdradzają nic o tajemniczym zniknięciu Wodzianki.

Feministka, Maja Staśko w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, wypowiedziała się na temat pracy ślicznotki polewającej gościom wodę:

Postać „Wodzianki” w założeniu jest seksistowska.  Rozebrana kobieta ma przynosić wodę, podczas gdy ,,gwiazdy” rozmawiają. To nie tylko seksistowskie, ale i pogłębianie różnicy między ,,elitami” i resztą osób, które nie mają głosu, mogą tylko przynosić wodę.

Porównała jej pracę do pracy kelnerki:

To ich praca. A spotykały się z takimi komentarzami, że naprawdę wstyd. Molestowanie w miejscu pracy jest zabronione. Podobnie traktowane bywają kelnerki czy pracownice gastronomii, które też czasem przynoszą wodę bądź jedzenie. Jako pracownice zasługują na szacunek, a nie molestowanie promowane przez milionera w telewizji – dodała rozgoryczona aktywistka.

Kuba Wojewódzki często w swoim programie podkreślał, że wiele osób ogląda jego show tylko dla Wodzianki. Zaprzeczają temu jednak statystyki, które zanotowały wzrost o 90 tysięcy widzów względem poprzedniego sezonu.

Brakuje wam półnagiej ślicznotki?


Wodzianka

Wodzianka

Wodzianka

Wodzianka

Wodzianka

Wodzianka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×