Nie będzie pojednania. Harry zaszedł za skórę Williamowi podczas ostatniej wizyty. Nie tak to miało wyglądać

William odwrócił się od Harryego

William odwrócił się od Harryego

William nie jest gotowy na pojednanie z Harrym. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że ma do brata wielki żal. Przed jubileuszem królowej wypływają nowe fakty. Co donosi zagraniczna prasa?

Od ponad dwóch lat fani rodziny królewskiej oczekują momentu, w którym w końcu dojdzie do pojednania między Williamem i Harrym, którzy są w konflikcie. Póki co doniesienia prasy na ten temat nie są optymistyczne, a nadzieja na pogodzenie się braci jest nikła.

William odwrócił się od Harry’ego. Nie jest gotowy na pojednanie

Królowa, książę Karol i Camilla, spotkali się z Meghan i Harrym, kiedy ci wstąpili do Londynu w drodze do Holandii na zawody Invictus Games. Książę William, poinformował wszystkich krótko, że nie przybędzie na wizytę. Zamiast tego on i jego żona, Kate, zostali zauważeni na nartach we Francji. Wrócili do Wielkiej Brytanii zaledwie kilka godzin po wyjeździe Sussexów. Wszystko ujawniono dopiero teraz, na krótko przed jubileuszem królowej Elżbiety II, na którym mają gościć Harry i Meghan z dziećmi.

To nie był przypadek – mówi źródło Woman’s Day. – William czuł, że chociaż królowa i jego ojciec mogą być gotowi wybaczyć Harry’emu wszystkie jego ostatnie ataki na rodzinę, on sam nie jest nawet bliski chęci pojednania z bratem. Upewnił się, że nie ma szans na przypadkowe wpadnięcie na Harry’ego i Meghan w zamku Windsor, całkowicie omijając miasto.

Rozmiar królewskiego rozłamu jest ogromny, czego dowodem jest choćby ostatni wywiad młodszego z braci. Harry niedawno trafił na nagłówki gazet, ponieważ unikał odpowiedzi na pytanie, czy tęsknił za rodziną.

Tak, myślę, że szczególnie w ciągu ostatnich dwóch lat wszyscy tęsknili za swoją rodziną i oczywiście za możliwością powrotu do domu i zobaczenia ich – powiedział wymijająco.

Jednak, gdy gospodyni Today Hoda Kotb zapytała konkretnie, czy tęskni za swoim bratem Williamem i tatą Karolem, szybko zmienił temat i zaczął mówić o tęsknocie za swoimi dziećmi, Archiem i Lilibet, które zostały w domu w Kalifornii.

Słuchaj, mam na myśli mnie, w tej chwili jestem tutaj skupiony na tych facetach i tych rodzinach i daję im wszystko na 120 procent – powiedział o sportowcach Invictus Games.

Pojawiły się pogłoski, że Karol rozważa pomysł, by Sussexowie pełnili obowiązki członków rodziny królewskiej w niepełnym wymiarze godzin. Źródła utrzymują, że William nie może do końca uwierzyć w reakcję ojca i twierdzą, że jest w nim wielki gniew.

Jeśli w rzeczywistości jego babcia i ojciec powitają Harry’ego z powrotem w owczarni, pomimo całej krzywdy, która została wyrządzona, to William będzie mocno obciążony obecnością Harry’ego, gdy wstąpi na tron – mówi osoba bliska Pałacowi.

Czy William będzie umiał przełamać niechęć i kiedyś jeszcze pojawi się szansa na pojednanie braci? Już teraz mówi się, że księżna Kate drży na myśl o spotkaniu z Meghan, które jest nieuniknione.


William odwrócił się od Harry'ego

William odwrócił się od Harry'ego

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja bym takiego brata znać nie chciała. Za duże szkody narobił że swoją żoną. Meghan. Harry za bardzo z poniewierał rodzinę i on się nie zmieni.

 • Gość pisze:

  i bardzo dobrze. jedyny sposób. Od toksyków lepiej trzymać się z daleka. me-again pluje jadem na rodzinę swojego męża, a hazz tylko siedzi obok jak zbity pies i przytakuje. Obiecali, że się odczepią, ale nie, wpierdzielają się znowu, psychole.

 • Gość pisze:

  Dwa debile

 • Gość pisze:

  Meghan to znana, patologiczna klamczucha, więc nie ma wątpliwości, że tym razem także sklamala i nie było żadnego listu.
  Akurat ty wiesz o czym William wiedział czy nie wiedział, nie kompromituj się hejterko.
  Karol i królowa wiedzą z pewnością, że to William będzie musiał załatwić ten syf jakim jest parka sussexow i już mu wspolczuja.
  Harry stracił z tej zazdrości resztki rozumu, którym i tak nie był hojnie obdarzony, a jego malpka tylko podsyca jego wyimaginowane pretensje.

  • Gość pisze:

   Nawet jakby cie fakty w łeb walnęły, to ty i tak będziesz dalej bredziła.

  • Gość pisze:

   Fakty są takie, że Meghan to patologiczna klamczucha:)))

  • Gość pisze:

   Uważaj żebys nie beknęła w końcu za te oszczerstws, które rozsiewasz na wszystkich forach.
   Nalezy ci się jak koniowi owies.

  • Gość pisze:

   Uważaj raczej na siebie i na hejt, który wylewasz pod adresem K&W.
   O klamstwach Meghan można było przeczytać absolutnie wszędzie po slynnej kompromitacji u Oprah. Pięknie ją wypunktowali. I nikt za to nie „beknal”:)))
   Ojca też nie pozwala gdy pokazał dowody wpłat czesnego w odpowiedzi na jej stwierdzenie, że sama sfinansowala sobie studia. Klamac tez trzeba umieć, a ona jest na to zbyt głupia :)))

  • Gość pisze:

   Bo sfinansowała studia sama, ojciec opłacił jej liceum. Zanim Meghan studiowala, to ojciec z pomocą starszych dzieci zdarzył już przepuścić całą kasę i był bankrutem.
   Cały czas cytujesz brytyjskie szmatlawce wedlug, których Kate jadła awokado dla zdrowia, a jak robila to Meghan to nie dbała o środowisko i ludzi.
   Wystaw nos poza tabloidy brytyjskie.
   Meghan na studia wzięła kredyt i dorabiała.
   Zanim ojciec ogłosił upadłość zdążył jej jeszcze opłacic czesne w liceum. Jak wygrał w loterii, to Meghan miala raptem 8 lat i od kilku lat jej rodzice byli po rozwodzie.
   Każde z dzieci zdecydowało co chce, Samanta chciała kwiaciarnie, a syn luksusowe auto, to im kupil, Meghan liceum.
   Kwiaciarnia padła, auto synalek szybko rozbił, a Meghan potem kontynuowała naukę na studiach, ale opłacała je już sama.

  • Gość pisze:

   Ojciec miał dowody wpłat, klamczucho.
   Nie mam też wątpliwości, że sfinansowal jej poprawki u chirurga.
   Oczywiście, że Kate musiała jeść awokado dla zdrowia, a Meghan powinna była dbać o środowisko i ludzi, a nie o swoje, zupełnie nieistotne, samopoczucie :)))

  • Gość pisze:

   Ile razy trzeba ci powtarzać tępa hejterko @gosc vel zocha, że rachunki ojciec może mieć TYLKO na liceum. Jak Meghan studiowala, to Thomas by już po oficjalnym i formalnym ogłoszeniu bankructwa, na co są dokumenty, bo to się robi przez sąd. a Meghan równie oficjalnie wzięła kredyt na studia, na co również na dokumenty uczelni i banku, który dawno sama spłaciła.
   Czego nie rozumiesz.?

  • Gość pisze:

   Ile razy tobie trzeba powtarzać ograniczony tluku i fanko zaklamanej grubaski, że nie masz o niczym pojęcia?
   Ojciec przedstawil dokumenty, Meghan zaminela pysk, pewnie nie sadzila, że istnieją dowody. A bankrutka to była wtedy jej matka, ktora zresztą potem zbankrutowala jeszcze raz.
   Patologiczna rodzina, a ta księżna z przypadku dziwila się, że nikt jej nie akceptowal :)))
   Meghan kłamie, co wykazano nie raz, dlatego ani na impreze do Obamow ani nawet do Beckhamów nie miała wstępu.
   O jakiej zosze ty bredzisz, hejterko vel debilko vel zmywaku? :)))
   Wez się rozpędz i walnij baranka w ścianę, może ci to pomoże, z pewnością nie zaszkodzi.

 • Gość pisze:

  Wybielanie Williama ciąg dalszy!
  Cos jak z tym płaczem Kate przez Meghan. Kate narozrabiała, Meghan się popłakała, Kate przesłała jej list z przeprosinami i kwiaty, ale się wystraszyła, że to wycieknie do mediów, więc sama zrobila wyciek, tylko odwrotny, z siebie zrobila ofiarę.
  Książ
  William nie mógł „poinformować wszystkich krótko, że nie przybędzie na wizytę”, bo o wizycie nic nie wiedział. Nawet Karol nie był poinformowany. Wiedziała tylko królowa. William wymyślą teraz bzdury żeby ratować tylek, bo po pierwsze czuje się urażony, że go olano, a po drugie coś poważniejszego. Media zauważyły, że jak Cambridge nie było, to nic nie wyciekło do prasy.
  Harry to wie i królowa to wie, i Karol to wie, i pracownicy to wiedzą.

  • Gość pisze:

   ty jesteś pełnoletnia? w przedszkolu już ludzie takich bzdur nie pitolą. ogarnij się.

  • Marg pisze:

   No proszę proszę, William i Karol o wizycie parki śmiesznych ludków nie wiedzieli – no szacun!
   Proszę państwa, mamy tutaj OSOBĘ ZAISTE WSZYSTKOWIEDZĄCĄ, która wie nie tylko, co kto wiedział, ale nawet to, czego nie wiedział! He he he he he 😆😆😆🥲

  • Gość pisze:

   Marg. ta kpina niepotrzebna, bo jak już H&M wylądowali w Holandii, to przecież z biuro Elżbiety potwierdziło że była to osobista wizyta z krolowa. Nawet Karol o niej nie wiedział. I Harry nigdy nie potwierdzil że się z ojcem widział. Tym bardziej byłoby to trudne, że jak Harry z zona byli u krolowej, to Karol z zona reprezentował królowa na mszy. A zanim się skończyła, to Harry jechał już na lotnisko. To info o krótkim spotkaniu było Karolowi potrzebne, żeby nie było że syn go olał.
   Nie że olał, ale przyjechał spotkać się z babcią, i tylko z babcią. Zarówno Karol jak i William nie potrafią przełknąć, że spotkanie odbyło się za ich plecami, więc manipulują faktami, świadomi, że info wyszło od królowej raz i nikt nie będzie do tego wracał, ani ich pierdół dementował.

  • Gość pisze:

   Królowa przed śmiercią chce posprzątać bałagan jaki sama spowodowała ulegając Harremu i zgadzając się na ten mezalians.
   W tej rodzinie młodsze rodzeństwo i kuzyni grają na władcę i następców tronu, więc pretensje młodszego brata i ambicje jego żony nie są dla nikogo czymś istotnym i zrozumiałym, a jedynie zbednym problemem.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×