Joanna Przetakiewicz spotkała się z Victorią Beckham. Brytyjska gwiazda zakpiła sama z siebie. Co za dystans

Joanna Przetakiewicz Victoria Beckham

Joanna Przetakiewicz Victoria Beckham

Joanna Przetakiewicz uwielbia modę. Projektantka zbiera rady od najlepszych. Jedno spotkanie szczególnie zapadło jej w pamięci. Tego nie spodziewała się po Victorii Beckham.

Joanna Przetakiewicz z wykształcenia jest prawniczką. Mimo to jej droga zawodowa weszła na zupełnie inne tory. 53-latka została projektantką mody. Jest dyrektorką kreatywną marki La Mania, po którą chętnie sięgają polskie gwiazdy. Poza tym prężnie rozwija swoje profile w social mediach. Na Instagramie dzieli się skrawkiem luksusowego życia i chwali zawodowymi sukcesami. Chętnych do podglądania jej poczynań nie brakuje. Jej profil śledzi prawie pół miliona użytkowników.

W jej życiu uczuciowym zdaje się, że również wszystko zaczęło się układać. Doczekała się trzech synów. Mimo że rozstała się z ich ojcem, udało jej się ponownie odnaleźć szczęście w miłości. W 2020 roku wyszła za mąż za producenta i właściciela potężnego przedsiębiorstwa mediowego Rinke Rooyensa.

Joanna Przetakiewicz zdradziła, dlaczego Victoria Beckham się nie uśmiecha

Joanna Przetakiewicz uwielbia modę. W 2010 roku pracowała z Karlem Lagerfeldem nad założeniem własnej marki. Była również jurorką w programie Project Runaway, w którym oceniała projekty uczestników. Miała także okazję spotkania się z ikoną mody Victorią Beckham. W rozmowie z Faktem zdradziła, że przypadkowo wpadła na gwiazdę:

Widziałyśmy się raz przypadkowo w Nowym Jorku, kilka razy przychodziła też do nas do British Fashion Council. Tam opowiadała o kolekcjach, o modzie i o sobie.

Victoria, poza tym, że jest członkinią zespołu Spice Girls, jest również projektantką mody. Przetakiewicz podzieliła się wspomnieniami ze spotkania z Posh Spice. Zdradziła, że ta mocno siebie skrytykowała:

Muszę powiedzieć, że za pierwszym razem była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Powiedziała: słuchajcie dziewczyny, ja wiem, że wyglądam jak smutna krowa na każdym zdjęciu, ale ja się nie uśmiecham. Nie umiem się uśmiechać, wyglądam fatalnie uśmiechnięta, ale ja jestem zupełnie inna.

Po chwili Przetakiewicz dodała, że w kontakcie bezpośrednim Brytyjka była bardzo miła i nie wywyższała się.

Spodziewaliście się?


Joanna Przetakiewicz - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Joanna Przetakiewicz - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Victoria Beckham – uśmiech z zębami

Victoria Beckham – uśmiech z zębami

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wiktoria niestety cierpi na brak urody!widać ma inne walory.P. Przetakiewicz teraz wygląda lepiej jak w latach licealnych,a swoje lata już ma.Super mieć kase!!!

 • Gość pisze:

  Victoria się nie wywyższa czego nie można powiedzieć o Pani niestety….

 • Gość pisze:

  Wiktoria to smutek! Joanna ma stanowczo za małe oczy do twarzy ale z tym nie da soę chyba nic zrobic

 • Zołza pisze:

  Fatal DuO

 • Ewa Wojciechowska pisze:

  Skąd tyle jadu w ludziach? Joanna jest piękna,zadbana i bardzo fajna babka…
  Czyżby zazdrość niszczyła również wzrok? Pani Joanno,szanuję i podziwiam!!!!

  • Gość pisze:

   To kompleksy. Kobiety wolne, niezależne nie krytują innych, bo mają swoje bardzo intetesujące życie. Są ciekawe świata, drugiego człowieka, ciągle coś odkrywają i zdobywają. A po drugiej stronie mamy zfrustrowane kobiety, konserwatywne dla których tradycja to podstawa życia. To te atakują kobiety kiedy po czterdziestce chcą mieć dziecko, to one wylewają wiadro pomyj na kobiety odchodzące od mężów, albo wiążące się z innym facetem z odzysku. Z ich ust słychać najczęściej, że ta s…zabrała ojca dzieciom. Ich świat jest mroczny, przykry, nudny, przewidywalny. Dogryzają tym, które w wieku piędziesięciu lat pokażą ładny dekolt, zgrabne nogi. Przecież to już nie wypada. W tym wieku to chustkę na łeb, różaniec w rękę, klepać paciorki i o wnuki się modlić. To dwa bardzo różne światy. Przepaść jest ogromna. Niestety konwenanse i schematy w naszym społeczeństwie mają się doskonale.

  • Gośćdana pisze:

   Pani Joanno pozdrawiam panią jest pani super👍

  • Emilia pisze:

   Zadławiony kompleksami człowiek, szuka usprawiedliwienia dla siebie. Pytam, po co to? Odbieracie światu barwy. Patrząc na cudze szczęście, powodzenie, sukcesy jedyne co odczuwacie to zazdrość. Szkoda, bo w dzisiejszym świecie bycie szczęśliwym to prawdziwy wyczyn. Kochajmy się i szanujmy.

 • Gośćelzbieta pisze:

  Przetakiewicz dużo ładniejsza od Wiktorii. Chociaż z gabinetów piękności nie wychodzi ktoby nie chciał prowadzić takie życie..

 • Gość pisze:

  Jacy wy jesteście głupi tu piszący oprócz mnie oczywiście.P Joanna wygląda bardzo dobrze jak na wiek który ma tylko czasami za dużo opowiada historyjek mijając się z prawdą to tyle

 • Gość pisze:

  Jak może być prawniczką skoro nie zdała nawet do 2 klasy. Ktoś sprawdzał czy ma dyplom uczelni. Prawniczka to konkretnie adwokat, radca i td. Po studiach to można mieć tylko wykształcenie prawnicze.

 • Gośćbodo pisze:

  Obleśna kobieta.

 • Gośćpipin pisze:

  JP wstrętna jak noc.

 • Gość Herakles pisze:

  Podstarzała,nic nie prezentująca sobą prosta kobieta. Dobrze takie dają,że bogaci je wybierają

 • Gośćpipin pisze:

  Prosta,niedouczona,brzydka. Takie zawsze pociąga kasa.

  • Gość pisze:

   Piszesz zapewne o sobie. Joanna to obyta, wykształcona, piękna i zadbana kobieta. Do tego wolna i świadoma. Takie kobiety przynajmniej nie są zguśniałymi moherami.

 • Gośćtola pisze:

  I bez komentarza, trzeba umieć szyc

 • Afam pisze:

  PRZETAKOWA-prostytutka z hot Polonez,Poznan !!!

 • Gość pisze:

  Brzydka krowa angielska

 • GośćHenio pisze:

  Co promować taka. Babę ona widziała Viktorię tak jak kiedyś Rusin kogoś tam kto by chciał ją oglądać i rozmawiać.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×