Szukaj

Shiloh Jolie-Pitt spakowała zabawki i wyprowadziła się do ojca! Dlaczego pokłóciła się z Angeliną Jolie?

Kłótnia między byłymi małżonkami Angeliną Jolie i Bradem Pittem odcisnęła już piętno na najmłodszych. Shiloh Jolie-Pitt postanowiła opuścić dom, który jest pełny negatywnych emocji i chorej atmosfery.
Shiloh Jolie Pitt wyprowadziła się od Angeliny Jolie

Shiloh Jolie Pitt wyprowadziła się od Angeliny Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt prowadzą ciągle wojnę o podział majątku i o opiekę nad dziećmi. Niestety w tej całej walce zapomnieli chyba o tym, że najbardziej powinno liczyć się dobro dzieci, a nie majątek. Shiloh Jolie-Pitt ma stanowczo dość kłótni między rodzicami i chce się wyprowadzić od Angeliny Jolie. Jak podaje tajny informator magazynu NW, jej wyprowadzka do ojca jest już przesądzona!

Nie pytała swojej mamy, czy mogłaby wyprowadzić się do Brada Pitta. Powiedziała jej, że to robi – mówi rzekome źródło magazynu.

Od chwili, gdy wypowiedziała te słowa poczuła, że wreszcie może odetchnąć z ulgą – dodaje informator.

Domniemany informator twierdzi też, że Angelina Jolie zaprzecza jako by taka sytuacja miała w ogóle miejsce i że to tylko dramat nastolatków, który dla Shiloh jest prawdziwy

W dalszej części artykułu informator twierdzi, że Shiloh Jolie-Pitt nie chce już mieszkać z mamą dlatego, że dom, który obecnie tworzy, przypomina bardziej dysfunkcyjną rodzinę niż ciepłe gniazdko, które powinno być oazą spokoju dla każdego dziecka, a ona „nie może już tego znieść”.

Swojego czasu wiele mówiło się także o tym, że Angelina Jolie cierpi na anoreksję i bulimię, a także odmawia spożywania posiłków. Wszystkie fakty zaczynają nabierać bardzo wyraźnych kształtów, ponieważ informator twierdzi też, że:

Shiloh Jolie-Pitt błagała Angelinę Jolie, żeby coś zjadła, a ona w dalszym ciągu twierdzi, że nie jest chora – wyznał.

Jeśli te plotki się potwierdzą, to istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że reszta rodzeństwa dołączy do Sholih i wszyscy będą pod opieką Brada Pitta. To byłby niesamowity cios dla aktorki, która od kilku miesięcy skutecznie utrudnia mu kontakt z ukochanym potomstwem i może zostać sama w pustym domu z ogromną depresją.

Zobacz: Brad Pitt po rozstaniu z Angeliną Jolie zadzwonił do Jennifer Aniston. Wypłakał się jej do słuchawki

Zobacz: Angelina Jolie od dawna inspiruje się stylizacjami księżnej Kate. Ale ostatnio to już ostro przesadziła!

Zobacz: Angelina Jolie zrzuciła zmysłową halkę i wyszła na ulicę bez stanika! Gwiazda zachwyca jak za swoich najlepszych czasów!


Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt

Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt

×