Na pogrzebie Kory zabrakło jej miłości sprzed lat. Nie przyszedł, bo go spektakularnie upokorzyła?

Kora, pogrzeb

Kora, pogrzeb

Ryszard Terlecki nie przyszedł na pogrzeb Kory

Mało kto wie, że Kora w młodości miała romans z jednym z czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Ryszard Terlecki, bo o nim mowa, kilka lat temu należał do ruchu hipisowskiego, gdzie poznał się z Olgą Sipowicz. Miłość między nimi była bardzo intensywna, ale nie zakończyła się dla kochanków szczęśliwie. Czy dlatego Terlecki nie pojawił się na pogrzebie piosenkarki?

Nie da się ukryć, że Terlecki to obecnie jedna z najważniejszych postaci PiS-u. Polityk to prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się jednak, że w młodości mężczyźnie do konserwatywnego zachowania było daleko. W czasach studenckich, kiedy uczęszczał jeszcze na zajęcia w Uniwersytecie Jagiellońskim, był w krakowskim ruchu hipisowskim, gdzie uważano go niemal za ikonę.

„Pies”, bo taki miał pseudonim, zachwycał bowiem urodą i ubiorem. W gronie jego adoratorów znalazła się też Olga Ostrowska, która wówczas była uczennicą liceum. Aż trudno w to uwierzyć, ale piękna i niepokorna Kora dla Terleckiego straciła całkowicie głowę, o czym napisała w swojej autobiografii:

Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim. W dużej mierze nasz hipisowski związek opierał się na ostrym seksie. Tak bardzo się wtedy zakochałam, że straciłam swoją osobowość, zatraciłam siebie (…) Dla mnie jest istotny intelektualny układ sadomasochistyczny, a nie wulgarny sadomasochizm z jakimiś akcesoriami: pejczami i kajdanam

Para, kiedy się spotykała, wspólnie narkotyzowała się, np. wąchając klej. Związek, pomimo silnego uczucia między kochankami, rozpadł się po roku. Zmęczona relacją piosenkarka zdradziła „Psa”:

Zbuntowałam się przeciwko temu i znalazłam sposób, żeby się z tego wyzwolić. Po prostu zdradziłam go na jego oczach. Od razu poczułam się całkowicie wyzwolona. Z „Psem” rozstałam się, bo bardzo mnie dręczył – pisała po latach Kora.

Czy dlatego polityk nie pojawił się na pogrzebie wokalistki? Chociaż sam tego oficjalnie nie potwierdził, można tak przypuszczać.

Tajemnica zdjęcia Kory z nagim synem wyszła na jaw. O kontrowersyjnej sesji mówią wszyscy

To nie był przypadek. Już wiadomo, dlaczego Kora została pochowana 8 sierpnia

Mało kto wiedział o traumatycznych przeżyciach Kory z dzieciństwa. Jej siostra wyjawiła straszliwą prawdę


Ryszard Terlecki

Ryszard Terlecki

Ryszard Terlecki z PiS miał romans z Korą!

Ryszard Terlecki z PiS miał romans z Korą!

Ryszard Terlecki z PiS miał romans z Korą!

Ryszard Terlecki z PiS miał romans z Korą!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×