Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!
Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym...

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Na pogrzebie Kory zabrakło jej miłości sprzed lat. Nie przyszedł, bo go spektakularnie upokorzyła?

Kora, pogrzebRyszard Terlecki nie przyszedł na pogrzeb Kory

Mało kto wie, że Kora w młodości miała romans z jednym z czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Ryszard Terlecki, bo o nim mowa, kilka lat temu należał do ruchu hipisowskiego, gdzie poznał się z Olgą Sipowicz. Miłość między nimi była bardzo intensywna, ale nie zakończyła się dla kochanków szczęśliwie. Czy dlatego Terlecki nie pojawił się na pogrzebie piosenkarki?

Nie da się ukryć, że Terlecki to obecnie jedna z najważniejszych postaci PiS-u. Polityk to prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się jednak, że w młodości mężczyźnie do konserwatywnego zachowania było daleko. W czasach studenckich, kiedy uczęszczał jeszcze na zajęcia w Uniwersytecie Jagiellońskim, był w krakowskim ruchu hipisowskim, gdzie uważano go niemal za ikonę.

„Pies”, bo taki miał pseudonim, zachwycał bowiem urodą i ubiorem. W gronie jego adoratorów znalazła się też Olga Ostrowska, która wówczas była uczennicą liceum. Aż trudno w to uwierzyć, ale piękna i niepokorna Kora dla Terleckiego straciła całkowicie głowę, o czym napisała w swojej autobiografii:

Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim. W dużej mierze nasz hipisowski związek opierał się na ostrym seksie. Tak bardzo się wtedy zakochałam, że straciłam swoją osobowość, zatraciłam siebie (…) Dla mnie jest istotny intelektualny układ sadomasochistyczny, a nie wulgarny sadomasochizm z jakimiś akcesoriami: pejczami i kajdanam

Para, kiedy się spotykała, wspólnie narkotyzowała się, np. wąchając klej. Związek, pomimo silnego uczucia między kochankami, rozpadł się po roku. Zmęczona relacją piosenkarka zdradziła „Psa”:

Zbuntowałam się przeciwko temu i znalazłam sposób, żeby się z tego wyzwolić. Po prostu zdradziłam go na jego oczach. Od razu poczułam się całkowicie wyzwolona. Z „Psem” rozstałam się, bo bardzo mnie dręczył – pisała po latach Kora.

Czy dlatego polityk nie pojawił się na pogrzebie wokalistki? Chociaż sam tego oficjalnie nie potwierdził, można tak przypuszczać.

Tajemnica zdjęcia Kory z nagim synem wyszła na jaw. O kontrowersyjnej sesji mówią wszyscy

To nie był przypadek. Już wiadomo, dlaczego Kora została pochowana 8 sierpnia

Mało kto wiedział o traumatycznych przeżyciach Kory z dzieciństwa. Jej siostra wyjawiła straszliwą prawdęCzy Kora zasługuje na miano legendy polskiej muzyki?

Komentarzy: 9


Gość | 13 sierpnia 2018, 08:05

Układ sadomasochistyczny ,ostry seks z Psem i wąchanie kleju ,jakie to wszystko pokręcone intelektualnie.


GośćAna Berlin | 13 sierpnia 2018, 07:28

Jak czytam to wszystko i całe życie to dajcie spokój bo szkoda paliwa Ludzie jak nie Kora to Wiśniewski Boże może dosyć już tego bo nie na tym polega normalne życie Żygac się chce jak to wszystko się czyta


Gość | 13 sierpnia 2018, 05:41

nie lubię pisu ale bądzcie obiektywni czy wy latacie na pogrzeby osob z którymi byliscie związani sprzed 50 lat i na dodatek bez utrzymywania kontaktu? podel lubi mieszac a tu same śmieszne opinie


Gość | 12 sierpnia 2018, 21:38

To świadczy tylko o nim! Złama*s!


Gość | 12 sierpnia 2018, 20:10

No nie rozsmieszajcie mnie największy katolik Pisu hipissem ????????????


Gogeść | 12 sierpnia 2018, 19:54

nie przyszedł bo bal się prezesa


Gość | 12 sierpnia 2018, 18:47

Ale brzydal z tego Terleckiego.


Michał | 12 sierpnia 2018, 18:42

Jak ona mogła być z takim niemiluchem


Mirosław Korczyk | 12 sierpnia 2018, 16:09

Dziwne ? Nie – jak taki burak miałby się pokazać wśród ludzi na publicznym spotkaniu pożegnalnym ? Kora sama określiła kogo lubi i szanuje – on nie, wybrał bandę spod znaku, który był cierniem dla Jackowskiej. Nie było też przyzwolenia od ”żółtodziobego”


Dodaj komentarz
×