Roksana Węgiel o stracie pracy w TVP. Nie ukrywa irytacji i ujawnia kulisy rozstania: „Żenujące”

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel nie pojawia się już jako prowadząca You Can Dance - Nowa Generacja. Postanowiła zdementować plotki o powodach rozstania z formatem. Nie ukrywała irytacji.

Ostatnio najwięcej o Roksanie Węgiel mówi się w kontekście jej życia prywatnego, bo młodziutka wokalistka niedawno przedstawiła fanom partnera. Z okazji 18. urodziny wydała nową płytę 13+5 i potwierdziła związek ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – powiedziała o Roksana w rozmowie z Plejadą.

Ten swoisty coming out wywołała wiele emocji, ale Roksana przyzwyczajona do życia w blasku fleszy nie przejęła się krytyką i po egzotycznych wakacjach z ukochanym, wróciła do pracy, a tej zawsze ma niemało.

Jakiś czas temu współprowadziła program You Can Dance – Nowa Generacja, jednak w nowej edycji już jej nie widzimy. Dlaczego?

Roksana Węgiel nie pracuje już w programie TVP. Dlaczego?

Roksana Węgiel już nie jest prowadząca You Can Dance. Fani mieli wiele teorii, dlaczego tak się stało. Pierwsze doniesienia mówiły o tym, że nastolatka sama zrezygnowała z pracy w show. Super Express sugerował, że to TVP nie chciało dalszej współpracy ze względu na zbyt wyzwolony wizerunek wokalistki.

W końcu do wszystkiego postanowiła odnieść się sama Roksana. Zdementowała plotki, które od jakiegoś czasu mocno nasilały się wśród widzów telewizyjnego show.

Wiesz co, ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo nie czułam tego – wyznała piosenkarka Pomponikowi.

I dodała:

Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz… Jednak wyuczone teksty, to wszystko… nie jest dla mnie. Ja lubię dużą spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą.

Z kolei w rozmowie z redakcją Plotka skomentowała doniesienia o zwolnieniu, mówiąc, że jest to żałosne, że ktoś to zinterpretował w taki sposób. Ponownie podkreśliła też, że odejście z programu było jej decyzją spowodowaną tym, że nie odnalazała się w roli prowadzącej.

Plotki o rozluźnieniu się współpracy Węgiel i TVP okazały się przedwczesne. W końcu Roksana, to jedna z flagowych gwiazd stacji.


Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Roksana Węgiel z nowym pupilkiem

Roksana Węgiel z nowym pupilkiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak ona jest piekna,to ja jestem egipska krolowa.

 • Gość pisze:

  Nie lubię tej dziewczyny ☹️

 • Gość pisze:

  Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej

 • Gość brydzia pisze:

  Młoda dziw.. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Jak inni ich źycie ich sprawa koleźanki koledzy studia rodziny wille baseny psy trepy klawisze idą na emy a ty kocie dalej na budowie nie zal ci nie kaźdy żyje po swojemu i to tyle

 • Zofia pisze:

  Format fajny,program też,ale ty dziewczynko nie nadajesz się do prowadzenia jakiegokolwiek programu.Ostatnie twoje „starania” w programie You Can Dance-nowa generacja 1 była beznadziejna,nie potrafiłaś skleić żadnego zdania.Popis żaden, wystąpienie – dno.👎👎👎👎👎To tak jest jak nie myśli się o szkole,lekcjach,J.polskim tylko o podpisywaniu się na scenie.Wstyd.

  • Realistka pisze:

   przecież sama powiedziała ,że nie widzi się w prowadzeniu tego programu i woli śpiewać więc po co wypisujesz bzdury nie jestem fanką tej „dziewczynki” ale staram się być obiektywna i nikogo nie obrażać . To Ty się wstydź za te beznadziejne bazgroły.

  • Gośćdani pisze:

   przemawia przez ciebie zazdrosc i zawisc,
   Roksi to mloda piekna inteigentna , zaradna mloda kobietka juz i zycze jej dalszych sykcesów. Kazdy czlowiek uczy sie ma błędach i ona też i wyciąga wnioski.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×