Dlaczego Robert Lewandowski nie strzela goli na EURO 2016? Tajemnicę piłkarza zdradził jego przyjaciel

Dlaczego Robert Lewandowski nie strzelił gola na EURO 2016?

Dlaczego Robert Lewandowski nie strzelił gola na EURO 2016?

Dlaczego Robert Lewandowski nie strzela goli na EURO 2016?

EURO 2016 trwa w najlepsze. Dla polskiej reprezentacji to jeden z najlepszych turniejów w historii futbolu. Nie dość, że udało nam się przejść jak burza przez fazę grupową, to jeszcze awansowaliśmy do ćwierćfinału. Po fantastycznym meczu ze Szwajcarią, czas teraz na spotkanie z Portugalią.

Kilku naszych piłkarzy już stało się bohaterami EURO 2016. Kuba Błaszczykowski, Michał Pazdan i Łukasz Fabiański rozgrywają niesamowite mecze i wciąż błyszczą formą. Rozczarowaniem jest z kolei Robert Lewandowski. Nasz napastnik nie strzelił jeszcze żadnego gola w trakcie gry. Owszem, trafił do bramki po rzucie karnym, ale wtedy, kiedy jedenastki decydowały o naszym awansie. Sam piłkarz nie kryje tego, jak bardzo zawiedziony jest swoim brakiem formy.

Zobacz: Robert Lewandowski żali się na swoich kolegów. Tak tłumaczy się z nieskuteczności na EURO 2016 

Roberta bronił już między innymi Adam Nawałka. Trener uważa, że choć Lewandowski nie zdobywa bramek, to i tak jest dobrym duchem kadry. Z kolei przyjaciel polskiego napastnika, Sławomir Peszko, w rozmowie dla Onet Sport zaraz po meczu ze Szwajcarią zdradził, dlaczego wciąż czekamy na trafienie Lewandowskiego.

Szukał gola z każdej pozycji. Jest napastnikiem, więc na pewno chce trafiać do siatki. Jednocześnie to wielki kapitan i dowódca. Okej, ma swoje ambicje, na pewno chciałby być tutaj królem strzelców, ale jak doprowadzi nas na EURO do czegoś wielkiego, to przeżyje wszystko i weźmie na klatę niemiłe dla niego wpisy. Po meczu od razu regeneracja. Wskoczyliśmy do lodowatej wody, żeby mięśnie zaczęły odpoczywać. Poobijany najbardziej jest Lewy, którego strasznie obijali dziś obrońcy. Trafił w ręce fizjoterapeutów – mówił 

Cóż, miejmy nadzieję, że Robertowi uda się zdobyć bramkę na tym turnieju. Nie możemy jednak zapominać o tym, że sam Lewandowski meczu nie wygra…

Zobacz: Wojciech Szczęsny obraził Szwajcarów po meczu. Co im pokazał?

Sławomir Peszko o Robercie Lewandowskim (fot. Instagram)

Sławomir Peszko o Robercie Lewandowskim (fot. Instagram)

Dlaczego Robert Lewandowski nie strzela goli na EURO 2016?

Dlaczego Robert Lewandowski nie strzela goli na EURO 2016?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×