Tabloid dotarł do kulisów rozstania Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego. To dlatego ich relacja nie przetrwała?

Renata Kaczoruk Kuba Wojewódzki

Dlaczego Renata Kaczoruk odeszła od Kuby Wojewódzkiego?

O rozstaniu Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego pisze się ostatnio naprawdę dużo. Para, która spotykała się ze sobą od lat, niespodziewanie rozstała się tuż po finale Tańca z Gwiazdami. Ale czy na pewno? Jak donosi Flesz, showman i modelka mieli podjąć decyzję o zakończeniu swojego związku już w styczniu, przed pierwszym odcinkiem tanecznego hitu. Jak wyjawia magazyn, nie wyrywali się z tą nowiną by nie przyćmić występu Renaty w programie.

Z perspektywy czasu mogła to być dobra decyzja – wystarczy spojrzeć na to, co spotkało Beatę Tadlę gdy Jarosław Kret rzucił ją na oczach całej Polski. Nie zmienia to jednak faktu, że przyczyny ich rozstania są, delikatnie mówiąc, dość kontrowersyjne. Według informatora gazety Renata była zmęczona łatką „sławnej dziewczyny sławnego człowieka”, a opinie o Kubie krążące w mediach odbijały się na jej wizerunku:

Renata zawsze poważnie traktowała rodzinę. Takie podejście do zaręczyn i ślubu sprawiało jej przykrość. Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. przez to i ona stała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym. To także był jeden z powodów ich rozstania – wyjawia Flesz

Jak myślicie? To prawdziwy powód ich rozstania?

Małgorzata Rozenek pokazała niesamowitą klasę! Zapytali ją o rozstanie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk, a ona na to…

W rozstanie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk wplątana była inna kobieta?! Są na to mocne dowody

Kulisy rozstania Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego ujrzały światło dzienne! Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia ich związku!


Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki w teatrze

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki w teatrze

Renata Kaczoruk odpoczywa z Kubą Wojewódzkim nad morzem

Renata Kaczoruk odpoczywa z Kubą Wojewódzkim nad morzem

Renata Kaczoruk gościem programu Kuby Wojewódzkiego

Renata Kaczoruk gościem programu Kuby Wojewódzkiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×