Szukaj

Dlaczego Piotr Kukulski zrezygnował z nazwiska?

Piotr Kukulski – Neony

Piotr Kukulski – Neony

Piotr Kukulski wspomina swój gorzki debiut. Dlaczego chciał odciąć się od siostry?

Piotr Kukulski to syn Jarosława Kukulskiego i jego drugiej żony – Moniki Borys. Popularność w mediach zyskał jako przyrodni brat Natalii Kukulskiej. Swego czasu media donosiły o napiętej relacji panującej między rodzeństwem. Podobno ich kontakt popsuł się po tym, jak Pikej podjął decyzję o rozpoczęciu kariery muzycznej, która nie trwała długo.

Początki kariery Piotra nie były łatwe. Przez kilka lat próbował zdobyć sławę jako raper. W ten sposób chciał odciąć się o sławnego w branży nazwiska i uniknąć porównań do siostry – jednej z najwybitniejszych popowych wokalistek w kraju.

Moja twórczość działała na zasadzie buntu, kłótni z nazwiskiem, chciałem wyjść z łatki opisywanej przez media i robić coś odmiennego muzycznie niż moja siostra czy tata – napisał w komunikacie do mediów.

Jego debiut nie należał do udanych. W kręgach polskiego rapu był wyszydzany przez kolegów po fachu. Suchej nitki na Pikeju nie zostawili Tede, Eldo czy Red. Fani tego gatunku muzycznego również nie byli zachwyceni jego twórczością. Po wszystkich porażkach brat Natalii w pewnym momencie ogłosił, że definitywnie kończy karierę i znika z show-bzinesu, jednak później wycofał się z tej deklaracji.

Piotr Kukulski wraca do muzyki

Nieporozumienia ze sławną siostrą i okres buntu dawno odeszły już w niepamięć. Po kilku latach przerwy Piotr postanowił wypuścić kolejne piosenki. Tym razem jednak nie będzie już tworzył pod pseudonimem. Na rynek muzyczny wrócił 18 października zeszłego roku, z nowym autorskim albumem Tak Wiele Pytań. Od teraz swoją muzykę tworzy jako Peter Kukulski.


Natalia Kukulska i Piotr Kukulski

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski

PiKej wrócił na salony

PiKej wrócił na salony

Piotr Kukulski

Piotr Kukulski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×