Szok! „Jeden z dziesięciu” znika z TVP2 po 24 latach!

Jeden z Dziesięciu znika z TVP2

Jeden z Dziesięciu znika z TVP2

Dlaczego nie ma programu Jeden z dziesięciu?

Telewizję Polską czekają ogromne zmiany. Jak wynika z oficjalnych informacji stacji, uwielbiany przez Polaków program Jeden z Dziesięciu na dobre zniknie z telewizyjnej Dwójki.

W tym miejscu od razu uspokajamy zaniepokojonych – władze Telewizji Polskiej podjęły decyzję o przeniesieniu teleturnieju z TVP2 do TVP1. Już od poniedziałku, 15 stycznia 2018 roku Tadeusz Sznuk wraz ze swoim kultowym programem będzie gościł na ekranach telewizorów od poniedziałku do piątku o godzinie 18:55, tuż po emisji Korony królów. To z kolei oznacza, że godzina premierowych odcinków kontrowersyjnego serialu również ulegnie zmianie.

Jestem zdecydowanie za tym, żeby szanować przyzwyczajenia Widzów, ale jednocześnie brać pod uwagę ich prośby. Cieszymy się z próśb Widzów o emisję teleturnieju „Jeden z dziesięciu” na głównej antenie Telewizji Polskiej. Jest to zbieżne z naszą ogólną strategią profilowania kanałów oraz z naszą intuicją, że teleturniej jest klasycznym programem jedynkowym: misyjnym, wiedzowym, skierowanym do szerokiej publiczności. Dzięki temu mamy w TVP1 spójną i pełną ofertę od „Teleekspresu” do „Wiadomości”, a publiczność nie musi szukać swoich ukochanych pozycji w innych kanałach – wyjaśnił w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Jacek Kurski

Przypomnijmy, że teleturniej Jeden z dziesięciu emitowany jest w Telewizji Polskiej od 1994 roku i do dziś doczekał się już 103 edycji! Jest to najdłużej emitowany program rozrywkowy w historii polskiej telewizji.

A Wy, co uważacie o takich zmianach?

Polskie gwiazdy przekazały na aukcje WOŚP 2018 prawdziwe rarytasy! Suknie ślubne, kolacja w Londynie, a nawet wspólna impreza sylwestrowa! Co jeszcze?

Złodziej błaga Joannę Racewicz o przebaczenie! Cała w emocjach dziennikarka upubliczniła tajną rozmowę

Gwiazda M jak miłość pokazała pierwsze zdjęcie swojego bobasa! “Nie ma hashtaga żeby opisać to szczęście”


Program

Program "1 z 10" prowadzi Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×