Natalia Siwiec bez ogródek przyznała się do zdrad!

Natalia Siwiec jest w ciąży?

Natalia Siwiec jest w ciąży?

Natalia Siwiec zdradzała, żeby się zemścić?

Natalia Siwiec to znana polska modelka. Prywatnie od dwóch lat żona Mariusz Raduszewskiego. Ostatnio opowiedziała, jak wyglądały początki jej znajomości z obecnym już mężem i dlaczego kiedyś dopuściła się zdrady.

U nas to były dwa lata totalnego szaleństwa. Praktycznie nie mieliśmy znajomych i nie wychodziliśmy z łóżka.Później jest już bardziej normalnie. Jest inaczej. Później jest już tylko po prostu nieco rzadziej, to już nie są całe dnie. To jest nawet lepsze, bo można normalnie funkcjonować, robić normalne rzeczy, a nie tylko siedzieć, patrzeć się na siebie i „robić” – powiedziała w wywiadzie dla Zoom TV.

Gwiazda odważyła się wyznać jeszcze jedną rzecz. Okazuje się, że Natalia była zdradzona przez jednego ze swoich partnerów. Postanowiła więc się zemścić…i zrobiła to samo.

Byłam zdradzana, ale widać bardzo mi nie zależało na tych osobach. Tamten związek trwał potem jeszcze przez chwilę, potem ja szybko zdradziłam, weszłam w inny związek. Było jeden do jednego. Czułam się z tym lepiej. Jak to zrobiłam, zrobiło mi się lepiej. To była taka ulga w sumie, powiem szczerze. Chyba jestem trochę mściwa – czytamy w Super Expressie.

Najwidoczniej Natalia z ówczesnym partnerem nie byli sobie pisani.

Zobacz także: Natalia Siwiec już tak nie wygląda?! Pokazała filmik z nową fryzurą!

Natalia Siwiec - otwarcie sklepu z wyposażeniem wnętrz 2017

Natalia Siwiec o zdradach

Natalia Siwiec - Pokaz La Mania Mind blow

Dlaczego Natalia Siwiec kiedyś zdradziła?


Natalia Siwiec w błękitnej sukience

Natalia Siwiec w błękitnej sukience

Natalia Siwiec z kotem

Natalia Siwiec z kotem

Natalia Siwiec Instagram

Natalia Siwiec Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×