Sylwester 2021 TVP. Thomas Anders wystąpi jako Modern Talking. Dlaczego sam? Co się stało z Dieterem Bohlenem? Jak teraz wygląda?

Modern Talking

Modern Talking

Sylwester 2021. Dlaczego Modern Talking nie występuje w duecie? Co się stało z Dieterem Bohlenem? Jak teraz wygląda? Czym się zajmuje?

Thomas Anders, wokalista legendarnego zespołu dance Modern Talking, pojawi się na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem, który będzie transmitowany na antenie TVP2. Pojawienie się niemieckiej legendy z pewnością przyciągnie wielu widzów. W końcu muzykę Modern Talking pokochały miliony Polaków. Dlaczego jednak Thomas nie zagra w duecie? Dlaczego Modern Talking się rozpadło?

W naszym tekście dowiecie się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o Thomasie. Dlaczego nie występuje z Dieterem Bohlenem? Ile ma lat? Kim jest jego żona? Czy ma dzieci?

Thomas Anders: ile ma lat i skąd pochodzi?

Thomas urodził się w 1963 roku. Ma więc 58 lat. Pochodzi z miasta Münstermaifeld w dawnych Niemczech Zachodnich.

Dlaczego Modern Talking się rozpadło?

Niemiec współtworzył kapelę Modern Talking. Grał w niej razem z blondwłosym Dieterem Bohlenem. Relacje między członkami kapeli bardzo pogorszyły się na skutek działalności pierwszej żony Thomasa – Nory Balling. Kobieta nakazała nosić mężowi złoty wisior z napisem „Nora”, bo była zazdrosna o fanki. Jednocześnie konfliktowała go z Dieterem. W rezultacie zespół zawiesił działalność w 1987 roku. Ponownie reaktywowano go w 1998 roku. Definitywnie zakończył działalność w 2003 roku. Jego członkowie zdecydowali się na solowe kariery.

Der Startschuss ihrer fünf Nummer-1-Hits in Folge fiel 1985 im TV bei Formel Eins. Auffällig war das Auftreten des Duos…

Posted by Modern Talking on Friday, April 21, 2017

Posted by Nora Isabelle Balling on Saturday, February 11, 2017

Thomas Dieter – żona. Kim jest Claudia Hess?

W 1999 roku Thomas rozwiódł się z zaborczą Norą. Rok później zawarł związek małżeński z Claudią Hess. Ich wspólne zdjęcia zobaczycie poniżej.

20 lat temu Claudia Hess i Bernd Weidung stanęli na ślubnym kobiercu. 💞Teraz, już Państwu Weidung-Anders życzymy kolejnych wielu wspólnych lat, przeżytych w zdrowiu i szczęściu. 😘

Posted by Thomas Anders Fan-Club Polska on Wednesday, July 15, 2020

Thomas Anders: czy ma dzieci?

Gwiazdor Modern Talking ma jedno dziecko. Jego syn Alexander urodził się w 2002 roku. Thomas czasami dodaje do sieci ich wspólne zdjęcia.

Thomas Anders: jaki ma dorobek artystyczny?

Piosenkarz wydał kilkanaście solowych albumów. Do tego należy doliczyć drugie tyle nagranych pod szyldem Modern Talking. Do najbardziej znanych przebojów tego zespołu można zaliczyć: Cheri, Cheri Lady, Brother Louie, You’re My Heart, You’re My Soul, Geronimo’s Cadillac, Sexy Sexy Lover, Brother Louie ’98. Thomas tworzy głównie w języku angielskim.

Thomas Anders na Instagramie

Thomas jest aktywnym użytkownikiem Instagrama. Jego profil śledzi blisko 150 tysięcy osób. Zapoznacie się z nim pod TYM adresem.

Thomas Anders: związki z Polską

Wbrew pozorom, Thomas wie dość sporo o Polsce. W jednym z wywiadów chwalił się, że ma polską pracowniczkę. Jak powiedział:

Od 15 lat prasuje rzeczy w naszym domu. Ma polską telewizję i prawie codziennie przynosi mi nowe wiadomości.

Muzyk wielokrotnie gościł w naszym kraju i grał tu koncerty. Zresztą w Europie Środkowo-Wschodniej jest wielką gwiazdą. Ma też potężne grono fanów w Rosji.

Thomas Anders i Dieter Bohlen – relacje gwiazd Modern Talking

Thomas i Dieter, wbrew obiegowej opinii, nigdy nie byli przyjaciółmi. Sam Thomas przekonuje nawet, że to przede wszystkim on doprowadził do rozpadu ich zespołu. W jednym z wywiadów udzielonych polskiej prasie boleśnie rozliczył się z byłym wspólnikiem:

Ludzie myśleli, że jesteśmy przyjaciółmi, a byliśmy z Dieterem jedynie partnerami na scenie. Potem Dieter wydał książkę, która stała się wielkim skandalem w Niemczech. Niestety, było w niej wiele kłamstw. Nafantazjował tylko po to, żeby zarobić.

Jak widać, nie tylko Nora miała wpływ na rozpad ich niezbyt udanej relacji.

Co teraz robi Dieter Bohlen i jak wygląda?

Dieter Bohlen wciąż odcina kupony od popularności Modern Talking. To on jest twórcą większości hitów zespołu. Na jego konto rocznie wpływa kilka milionów euro, a do tego dochodzą kwoty za jurorowanie w programach rozrywkowych w Niemczech. Można go oglądać w roli eksperta w tamtejszych edycjach Idola czy Tańca z gwiazdami. Na przestrzeni lat nawiązał współpracę z całą plejadą gwiazd niemieckiego rynku muzycznego. Lokalna prasa sporo miejsca poświęca jego wyglądowi. Nie jest tajemnicą, że Dieter Bohlen poddał się serii zabiegów upiększających. Botoks, kwas hialuronowy czy przeszczep włosów to tylko kilka z tych, o których mówi głośno. Nowe zdjęcie mężczyzny poniżej.

Dieter Bohlen: ile ma lat i skąd pochodzi?

Dieter urodził się w 1954 roku. Ma więc 67 lat. Pochodzi z miejscowości Berne w Dolnej Saksonii.

Dieter Bohlen i jego życie osobiste – w ilu był związkach?

Były kompan Thomasa miał wiele partnerek. W latach 1983–1994 był mężem  Eriki Sauerland. Ich związek nie wytrzymał próby czasu.

Dieter & Erika Bohlen (Erika Sauerland)

Posted by Modern Talking Hungary on Tuesday, April 2, 2019

W 1996 roku ożenił się z Veroną Feldbusch. Ich małżeństwo okazało się zupełną klapą. Para rozeszła się po zaledwie miesiącu, gdy Verona oskarżyła Dietera o przemoc domową.

W 2005 roku został mężem Estefanii Küster. Również ten związek szybko się skończył. Dieter nie przestał jednak szukać swojej miłości.

W 2006 roku został partnerem Fatmy Cariny Walz. Małżeństwo uchodzi za całkiem udane. Poniżej zobaczycie wspólne nagrania z udziałem pary.

Dieter Bohlen: czy ma dzieci?

Sławny Niemiec ma aż szóstkę dzieci. Są to: 16-letni Maurice, 10-letnie Amelie, 31-letnia Marielin, 33-letni Marvin, 36-letni Marc i 8-letni Maximilian.

Dieter Bohlen na Instagramie

Profil Dietera na Instagramie zobaczycie TUTAJ. Śledzi go tam 1,5 miliona internautów. To spore osiągnięcie.

Dieter Bohlen: związki z Polską

Dieter wiele razy grał w Polsce w latach 80. i 90. Ostatni raz grał koncert w naszym w kraju na początku XXI wieku. Od tego czasu ustąpił miejsca Thomasowi.

Czy obecność Thomasa na koncercie przekonała was do obejrzenia imprezy sylwestrowej tej stacji?


Modern Talking

Modern Talking

Dieter Bohlen i Carina

Dieter Bohlen i Carina

Modern Talking

Modern Talking

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×